Zagospodarowanie terenu działki „Harcówki” na cele bazy turystycznej położonej w Rykach przy stawie Buksa

GMINA RYKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00387934
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00387934/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-11 15:17
Lokalizacja
Ryki, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-793ad3a0-195d-4712-bca0-312d3d3fe9d8
Identyfikator
5060072359
Ostatnia aktualizacja
2026-08-11

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneUsuwanie glebyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeBetonowanieZbrojenieWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie ochrony powierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne w budynkachMontaż instalacji piorunochronnejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMateriały konstrukcyjne i elementy podobneKonstrukcje i części konstrukcjiBudynki modułowe i przenośneRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie ośrodków wypoczynkowychRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

REMBUD CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChęciny, PL · lot 0
4 065 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387934 z dnia 2026-08-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu działki „Harcówki” na cele bazy turystycznej położonej w Rykach przy stawie Buksa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYKI

1.3.) Oddział zamawiającego: w imieniu której działa Burmistrz Ryk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 29

1.5.2.) Miejscowość: Ryki

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 818 657 110

1.5.8.) Numer faksu: +48 818 657 111

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ryki@ryki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ryki.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-793ad3a0-195d-4712-bca0-312d3d3fe9d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu działki „Harcówki” na cele bazy turystycznej położonej w Rykach przy stawie Buksa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-793ad3a0-195d-4712-bca0-312d3d3fe9d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387934

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043797/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Zagospodarowanie terenu działki "Harcówki" na cele bazy turystycznej położonej w Rykach przy stawie "Buksa"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane z Projektu w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 w ramach Działania 11.2 Ochrona dziedzictwa naturalnego, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój turystyki obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typy projektów 1, 2, 3)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00132957

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wykonanie robót budowlanych na terenie działki „Harcówki”. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) budowę wieży widokowej (wys. 12 m):
- roboty przygotowawcze,
- prace ziemne,
- roboty fundamentowe – wykonanie fundamentów pod słupy nośne wieży,
- wykonanie rusztowań i prace zabezpieczające,
- zabezpieczenie poprzez ocynkowanie ogniowe, malowanie elementów konstrukcji stalowej,
- impregnacja ognioochronna, grzybobójcza drewna,
- montaż elementów stalowych konstrukcji wieży widokowej,
- montaż elementów drewnianych wieży widokowej,
- montaż balustrad,
- montaż instalacji odgromowej;
2) budowę boiska do siatkówki plażowej:
- roboty przygotowawcze,
- roboty fundamentowe,
- wykonanie fundamentów pod słupki siatkarskie,
- prace ziemne,
- przygotowanie podbudowy,
- montaż obrzeży betonowych,
- montaż wyposażenia boiska;
3) budowę placu zabaw:
- prace ziemne,
- roboty przygotowawczo – wykończeniowe,
- wykonanie trawników (siew),
- montaż urządzeń zabawek,
- certyfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami;;
4) budowę parku linowego (do 3 m wys. upadku):
- montaż drewnianych podestów,
- montaż mostków linowych,
- certyfikacja zgodnie z obowiązującymi przepisami;;
5) budowa pola namiotowego i zaplecza (przebieralnia i miejsce na WC przenośne*),
- prace ziemne,
- roboty przygotowawczo – wykończeniowe,
- wykonanie trawników (siew),
- dostawa i montaż kontenerów;
6) budowę nawierzchni dojść, dojazdów:
- ciąg pieszo-rowerowy – utwardzony kostką brukową,
- ciąg pieszy - utwardzony żwirem,
- schody terenowe,
- stanowiska caravaningowe – utwardzone kostką brukową,
- miejsca postojowe z płyt ażurowych.
7) budowę parkingu i zjazdów do dróg publicznych,
8) budowa instalacji oświetlenia oraz monitoringu (ew. modernizacja istniejących lub budowa nowych przyłączy do sieci elektroenergetycznej),
9) budowa przyłączy i instalacji wodno-kanalizacyjnych,
10) budowa małej architektury (ławki, kosze, tablice informacyjne),
11) wycinka drzew oraz nasadzenia zieleni niskiej i wysokiej:
- decyzja OŚ.613.3.2026 nr XX z dn. 23.02.2026 r.XX - zezwalająca na wycinkę wraz z planem nasadzeń zastępczych - stanowi załącznik do SWZ;
- decyzja nr 31/224/2024 z dn. 29.05.2024 r. - zezwalająca na trwałe wyłączenie z produkcji gruntów leśnych – stanowi załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112500-0 - Usuwanie gleby

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45212110-0 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków wypoczynkowych

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3955798,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4889244,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4065150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMBUD Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591838299

7.3.3) Ulica: ul. Jędrzejowska 17

7.3.4) Miejscowość: Chęciny

7.3.5) Kod pocztowy: 26-060

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4065150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-01-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane