Wykonanie robót budowalnych w ramach zadania pn: Zabezpieczenie lewego brzegu rzeki Narew w km 112+600 – 112+800 w m. Dzbądzek, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00387948
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00387948/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 15:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e73fe250-b468-434c-887c-8226a12f4eb1
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387948 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowalnych w ramach zadania pn: Zabezpieczenie lewego brzegu rzeki Narew w km 112+600 – 112+800 w m. Dzbądzek, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-bi@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/278375/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowalnych w ramach zadania pn: Zabezpieczenie lewego brzegu rzeki Narew w km 112+600 – 112+800 w m. Dzbądzek, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e73fe250-b468-434c-887c-8226a12f4eb1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387948
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie robót budowlnych w ramach zadania pn: Zabezpieczenie lewego brzegu rzeki Narew w km 112+600 – 112+800 w m. Dzbądzek, gm. Goworowo, pow. Ostrołęcki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179307
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.ROZ.270.2.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1641125,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych w ramach zadania pn: Zabezpieczenie lewego brzegu rzeki Narew w km 112+600 – 112+800 w m. Dzbądzek, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki.
2. Planowane jest wykonanie następujących rodzajów robót:
Roboty przygotowawcze polegające na usunięciu powalonych drzew i innej roślinności, materiałów które wcześniej stanowiły umocnienie
Roboty ziemne polegające na ponownym ukształtowaniu skarpy brzegu rzeki Narew. Braki mas ziemnych zostaną uzupełnione refulatem
Wykonanie zasadniczych robót polegających na wykonaniu zabezpieczenia brzegu. Zabezpieczenie to nie będzie stanowiło konstrukcji oporowej
Uporządkowanie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246000-3 - Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1773293,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1907112,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1907112,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EFB PARTNER JERZY KRUCZYŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361331809
7.3.3) Ulica: ul. Polna 63
7.3.4) Miejscowość: Serock
7.3.5) Kod pocztowy: 05-140
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1907112,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca BIG MACHINERY ROBERT BEDNARZ, ul. Azaliowa 2, 86-302 Mały Rudnik , cena oferty 1 773 293,88 zł brutto uchylił się od podpisania umowy w przedmiotowym postępowaniu.| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |