„Remont pokrycia dachowego na budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy.”
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388030
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-11 16:32
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b555de02-5d2d-4872-b1b5-50a7608b2e6c
- Identyfikator
- 5541847207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-11
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388030 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pokrycia dachowego na budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.3.) Oddział zamawiającego: MOPS Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002484031
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-039
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 311 71 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mopsbydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mopsbydgoszcz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont pokrycia dachowego na budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b555de02-5d2d-4872-b1b5-50a7608b2e6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00631438/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zmiana pokrycia dachowego na budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy przy ul. Kapuściska 10.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301791
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOA.271.3.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 157870,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pokrycia dachu budynku o powierzchni około 610,8 m², Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy zlokalizowanego przy ul. Kapuściska 10, polegający na wykonaniu nowego pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej na podłożu betonowym wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich, rynny leżącej oraz pasa podrynnowego z blachy stalowej ocynkowanej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215004,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 586710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215004,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ribon Invest Sp.z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9721261043
7.3.3) Ulica: ul. Zacisze 5e/05
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-755
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Fit Invest Bud Sp. z o.o. - rozbiórka pokrycia z papy na dachach betonowych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215004,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |