po terminietermin 2026-08-28 10:00
NZP.271.109.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na na dostawę materiałów opatrunkowych i obłożeń dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 216 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
bez wadiumSzczegóły
- Numer referencyjny
- 557636-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-08-12
- Termin
- 2026-08-28 10:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL711, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 154/2026
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Wysłano
- 2026-08-10
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-25
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Dokumenty
To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zestawy opatrunkowe
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.
Otwórz u źródła