„Droga rowerowa na Suchanino – przedłużenie w rejonie stawu na Suchaninie” w ramach zadań BO 2024 – realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388147
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388147/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 06:56
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e9aab8e6-26ee-4d29-8e08-c7f02fd6baa9
Identyfikator
5840203274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388147 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Droga rowerowa na Suchanino – przedłużenie w rejonie stawu na Suchaninie” w ramach zadań BO 2024 – realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Droga rowerowa na Suchanino – przedłużenie w rejonie stawu na Suchaninie” w ramach zadań BO 2024 – realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9aab8e6-26ee-4d29-8e08-c7f02fd6baa9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388147

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046229/51/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.64 „Droga rowerowa na Suchanino – przedłużenie w rejonie stawu na Suchaninie” w ramach zadań BO 2024 – realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355342

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 77/BZP-U.510.61/2026/JM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 467499,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.:
„Droga rowerowa na Suchanino – przedłużenie w rejonie stawu na Suchaninie” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024 – realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj.

Przedmiotem zamówienia jest realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj ścieżki rowerowej na odcinku od ul. Taborowej do skrzyżowania ul. Powstańców Warszawskich i Wyczółkowskiego (długości ok. 190mb). Wykonawca zobowiązany jest do pozyskania kompletu uzgodnień niezbędnych celem realizacji inwestycji oraz pozyskanie akceptacji na realizację robót w Wydziale UiA UM w Gdańsku - Wykonawca własnym staraniem pozyska pozwolenie na budowę lub przyjęcie bez sprzeciwu zgłoszenia robót.

W ramach zadania należy przewidzieć wykonanie:
a) przeniesienia wiaty i tablicy informacyjnej;
b) zasilenia tablicy informacyjnej;
c) drogi rowerowej;
d) ciągu pieszo-jezdnego;
e) wycinki, nasadzenia krzewów i odtworzenia trawników;
f) murka oporowego.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) I przedmiot odbioru: Wykonanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień, pozwoleń i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót wraz z dokonaniem zgłoszenia robót budowlanych.

2) II przedmiot odbioru: kompleksowe wykonanie robót budowlano - montażowych w oparciu o zatwierdzoną dokumentację projektową wykonaną w ramach I przedmiotu odbioru.

3) Pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowych będących przedmiotem zamówienia oraz w okresie rękojmi i gwarancji udzielonej przez Wykonawcę na wykonane roboty budowlane.

3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ oraz Programie Funkcjonalno – Użytkowym, stanowiącym załącznik nr 1 do OPZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Termin składania ofert upłynął w dniu 10.08.2026 r. o godz. 11:00.
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie nie złożono żadnej oferty.
2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane