„Modernizacja krytej pływalni w Tarnobrzegu – etap II i III”

Miasto Tarnobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388522
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 09:47
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95b2a412-bbe9-46ca-827a-62de7c349b22
Identyfikator
8672079199
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęInstalowanie centralnego ogrzewaniaIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówWentylatory i urządzenia klimatyzacyjneUrządzenia klimatyzacyjneInstalowanie wentylacjiInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388522 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja krytej pływalni w Tarnobrzegu – etap II i III”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-95b2a412-bbe9-46ca-827a-62de7c349b22

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja krytej pływalni w Tarnobrzegu – etap II i III”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95b2a412-bbe9-46ca-827a-62de7c349b22

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033223/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Modernizacja krytej pływalni oraz hali sportowej w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu - etap II.

1.1.13 Modernizacja Krytej Pływalni w Tarnobrzegu - Etap III.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292054

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót konstrukcyjno-budowlanych, sanitarnych, elektrycznych oraz technologicznych wraz z wszelkimi pracami towarzyszącymi, odtworzeniowymi, demontażowymi, uruchomieniowymi i odbiorowymi niezbędnymi
do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu krytej pływalni przy ul. Niepodległości 2
w Tarnobrzegu.

b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych, technologicznych oraz wykończeniowych związanych z kompleksową modernizacją krytej pływalni w Tarnobrzegu, zlokalizowanej przy ul. Niepodległości 2.
Zakres zamówienia obejmuje realizację robót konstrukcyjno-budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, teletechnicznych oraz technologicznych wraz z wszelkimi pracami przygotowawczymi, demontażowymi, odtworzeniowymi, wykończeniowymi, uruchomieniowymi i odbiorowymi, niezbędnymi do zapewnienia pełnej funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz zgodności obiektu z obowiązującymi przepisami technicznymi i sanitarnymi.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• naprawę i modernizację elementów konstrukcyjnych obiektu, w tym elementów żelbetowych podbasenia;
• remont trybun oraz pomieszczeń basenowych, technicznych i zaplecza;
• remont i modernizację niecki basenu sportowego oraz niecki basenu do nauki pływania wraz z elementami wyposażenia technologicznego;
• wykonanie nowych instalacji sanitarnych, obejmujących kanalizację sanitarną, instalacje wody zimnej, ciepłej i cyrkulacyjnej, instalację centralnego ogrzewania, wentylację mechaniczną i klimatyzację;
• modernizację węzła cieplnego wraz z układami automatyki, sterowania i współpracą z istniejącą instalacją solarną;
• wykonanie robót elektrycznych i teletechnicznych, w tym modernizację rozdzielnic, instalacji zasilających, sterowniczych i słaboprądowych;
• remont i modernizację pomieszczeń użytkowych, technicznych, sanitarnych i komunikacyjnych;
• wykonanie robót wykończeniowych pomieszczeń na pierwszym piętrze;
• remont holu głównego, stref wejściowych oraz szatni;
• wymianę i modernizację stolarki oraz ślusarki okiennej i drzwiowej;
• remont schodów zewnętrznych;
• remont dachu wraz z wymianą lub naprawą warstw izolacyjnych, obróbek blacharskich, odwodnienia dachu oraz modernizacją instalacji odgromowej;
• wykonanie nowego oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego;
• zagospodarowanie terenu wokół obiektu, obejmujące remont i przebudowę ciągów komunikacyjnych oraz dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami;
• wykonanie wszystkich niezbędnych prób, badań, pomiarów, rozruchów technologicznych oraz sporządzenie dokumentacji powykonawczej.

Przedmiot zamówienia realizowany będzie w podziale na dwa zadania:
• Zadanie nr 1 – „Modernizacja Krytej Pływalni w Tarnobrzegu – Etap II”;
• Zadanie nr 2 – „Modernizacja Krytej Pływalni w Tarnobrzegu – Etap III”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

39717000-1 - Wentylatory i urządzenia klimatyzacyjne

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12073771,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17854172,42 PLN

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane