Przebudowa, rozbudowa (budowa windy) budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wraz z wewnętrzną infrastrukturą techniczną na działce nr 683 w m. Wielka Wieś, Gmina Wojnicz

Gmina Wojnicz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388855
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388855/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 11:06
Lokalizacja
Wojnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c338bf96-b777-4741-a191-05618dbbc67b
Identyfikator
8732630130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WindyIzolacja cieplnaInstalowanie wentylacjiŚciany nośneKlatki schodoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie okienRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

Wojciech Nowak Usługi Remontowo - Budowlane "KORK-PYŚ"Wesołów, PL · lot 0
1 264 160,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388855 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa (budowa windy) budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wraz z wewnętrzną infrastrukturą techniczną na działce nr 683 w m. Wielka Wieś, Gmina Wojnicz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6790108

1.5.8.) Numer faksu: 146790100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c338bf96-b777-4741-a191-05618dbbc67b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, rozbudowa (budowa windy) budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wraz z wewnętrzną infrastrukturą techniczną na działce nr 683 w m. Wielka Wieś, Gmina Wojnicz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c338bf96-b777-4741-a191-05618dbbc67b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388855

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074896/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa, rozbudowa (budowa windy) budynkuZespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wielkiej Wsi wraz z wewnętrzną infrastruktura techniczną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane ze środków zewnętrznych w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału i dostępności infrastruktury edukacji i wychowania przedszkolnego w Gminie Wojnicz” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, priorytet: Fundusze Europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, działanie: Infrastruktura edukacji – ZIT, Fundusz: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295222

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.06.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1182610,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa, rozbudowa (budowa windy) budynku oświaty wraz z wewnętrznymi instalacjami wod-kan, gaz, co oraz enn, budowa utwardzonego dojścia do budynku dla służb straży pożarnej oraz budowa drogi dojazdowej z nawrotką dla wozów bojowych straży pożarnej.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ (Dokumentacja projektowa wraz ze STWiORB) oraz Przedmiary robót, stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.
3.3. Przedmiotem zamówienia jest także:
3.3.1. zapewnienie obsługi geodezyjnej zadania wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej;
3.3.2. uzyskanie prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie jeśli będzie wymagane lub złożenie zawiadomienia o zakończeniu budowy wraz z uzyskaniem zaświadczenia o niewnoszeniu sprzeciwu;
3.3.3. wypełnienie wszystkich warunków wskazanych w decyzjach, opiniach, zezwoleniach, uzgodnieniach, programach, warunkach, itp. znajdujących się w Dokumentacji (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45262620-3 - Ściany nośne

44233000-2 - Klatki schodowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45421132-8 - Instalowanie okien

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1264160,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2042695,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1264160,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Nowak Usługi Remontowo-Budowlane "KORK-PYŚ"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120440358

7.3.3) Ulica: 247

7.3.4) Miejscowość: Wesołów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-840

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1264160,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane