Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej w miejscowości Szpakowo w gminie Jaświły

GMINA JAŚWIŁY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388973
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388973/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 11:35
Lokalizacja
Jaświły, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7282ce8-b9cf-4a75-ac31-6691fe51fcd9
Identyfikator
5461318582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Roboty Drogowe Adam KiszłoSuchowola, PL · lot 0
107 802,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388973 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej w miejscowości Szpakowo w gminie Jaświły

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JAŚWIŁY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659349

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaświły, 7

1.5.2.) Miejscowość: Jaświły

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-124

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 85 716 80 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jaswily.iap.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-ugjaswily.podlaskie.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335156

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej w miejscowości Szpakowo w gminie Jaświły

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7282ce8-b9cf-4a75-ac31-6691fe51fcd9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388973

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057089/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja rolniczej drogi dojazdowej w miejscowości Szpakowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315296

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja rolniczej drogi dojazdowej – działka o nr ewidencyjnym 640, położona w obrębie Szpakowo, gmina Jaświły, powiat moniecki.
2. Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
- wznowienie punktów geodezyjnych- 4
- profilowanie i zagęszczanie podłoża z zachowaniem spadku poprzecznego – ok. 4480 m2
- modernizację odcinka drogi, stanowiącej dojazd do gruntów rolnych, na długości 640 m. Projektuje się wykonanie:
- jezdni o szerokości 5 m
- poboczy po obu stronach jezdni o szer. 0,75 m – o identycznej konstrukcji jak jezdnia
- wykonanie warstwy jezdni ze żwiru o gr. 20 cm wraz z poboczem: ok. 4288 m2
- zjazdy o długości 6 m na działki boczne – 5 szt
- wykonanie rowów odwadniających trójkątnych – 1250 m
3. Szczegółowy zakres robót został opisany w dokumentacji projektowej – załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107802,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325585,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107802,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Drogowe Adam Kiszło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 722389914

7.3.3) Ulica: Białostocka 81

7.3.4) Miejscowość: Suchowola

7.3.5) Kod pocztowy: 16-150

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107802,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane