„Budowa drogi leśnej p. poż. nr 42 na terenie Nadleśnictwa Kliniska – etap 2”

NADLEŚNICTWO KLINISKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389020
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389020/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 11:45
Lokalizacja
Kliniska Wielkie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b122317d-0944-444f-bcdd-4c470f91accd
Identyfikator
8560004807
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TRANS-MASZ PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTU I MASZYN DROGOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAStargard, PL · lot 0
3 283 977 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389020 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi leśnej p. poż. nr 42 na terenie Nadleśnictwa Kliniska – etap 2”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO KLINISKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539150

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pucko 1

1.5.2.) Miejscowość: Kliniska Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-123

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 4312124

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kliniska@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: kliniska.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b122317d-0944-444f-bcdd-4c470f91accd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi leśnej p. poż. nr 42 na terenie Nadleśnictwa Kliniska – etap 2”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b122317d-0944-444f-bcdd-4c470f91accd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389020

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125043/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi p.poż nr 42 w Leśnictwach Niedźwiedź – Wielgowo – etap 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304433

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie drogi leśnej p.poż. nr 42 na terenie Nadleśnictwa Kliniska, w leśnictwach Wielgowo i Niedźwiedź, o długości ok. 2 553 mb (odcinek na grobli torfowiska), o nawierzchni z kruszywa łamanego pochodzenia naturalnego, wzmocnioną georusztem z obustronnymi poboczami z kruszywa niełamanego.
2. Roboty budowlane będą wykonywane na odcinku drogi od km 1+140 do km 3+693. Droga ma przebiegać w kierunku zachodnim, z niewielkimi odchyleniami, w taki sposób, aby maksymalnie wpasować się w ślad istniejącej drogi.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ, na którą składa się:
1) Załącznik nr 1A – Projekt Techniczny (Wykonawczy);
2) Załącznik nr 1B – Projekt Zagospodarowania Terenu
3) Załącznik nr 1C – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
4) Załącznik nr 1D– Wewnętrzna Ocena Oddziaływania Inwestycji na Środowisko;
5) Załącznik nr 1E – Przedmiar robót;
6) Załącznik nr 1F – Decyzja pozwolenia na budowę nr 172/2025 z dnia 28.02.2025 r.
UWAGA:
Projekt Techniczny (Wykonawczy) oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych obejmują budowę 1 i 2 etapu drogi. Etap 1 został zrealizowany (wybudowany). Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje jedynie etap 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3283977,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4942140,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3283977,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-MASZ PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTU I MASZYN DROGOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542128309

7.3.3) Ulica: Na Grobli 4

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3283977,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane