Budowa drogi do oczyszczalni ścieków w miejscowości Biała Druga
Gmina Biała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389077
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389077/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:58
- Lokalizacja
- Biała Druga, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fb060bd-044f-4082-aa8a-b4e46bf85ea0
- Identyfikator
- 8321964556
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-12
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389077 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi do oczyszczalni ścieków w miejscowości Biała Druga
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Biała Druga
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-350
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438419090
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminabiala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabiala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2fb060bd-044f-4082-aa8a-b4e46bf85ea01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi do oczyszczalni ścieków w miejscowości Biała Druga2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fb060bd-044f-4082-aa8a-b4e46bf85ea0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389077
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060302/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa drogi do oczyszczalni ścieków w miejscowości Biała Druga
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335225
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GO.271.2.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 248761,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Budowa drogi do oczyszczalni ścieków w miejscowości Biała Druga”
2. Zadanie obejmuje przebudowę drogi na odcinku długości 260 mb. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie robót
drogowych polegających na przebudowie drogi oraz wymianie istniejącej konstrukcji nawierzchni jezdni i poboczy.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje, w szczególności:
Konstrukcja jezdni:
- wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
- warstwa z kruszywa stabilizowanego cementem
Konstrukcja poboczy:
- warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
- warstwa z kruszywa stabilizowanego cementem
Parametry techniczne projektowanej drogi:
- szerokość jezdni 5,00 m
- obustronne pobocza umocnione kruszywem w granicach pasa drogowego o szerokości 0,75 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219801,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282282,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 219801,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BKD Paluszczak s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: BDK Bartłomiej Paluszczak, BDK Dawid Paluszczak, BDK Krystian Paluszczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8322085360
7.3.4) Miejscowość: Dzietrzniki
7.3.5) Kod pocztowy: 98-335
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 219801,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |