Przebudowa schodów wejściowych wraz z budową platformy pionowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego w ośrodku zdrowia w Skrzyszowie przy ul. Wyzwolenia 10
POWIATOWY ZAKŁAD ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389143
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389143/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 12:10
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9303cba-0c2d-4c03-800b-bdde37ee1022
- Identyfikator
- 6472456710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-12
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389143 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa schodów wejściowych wraz z budową platformy pionowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego w ośrodku zdrowia w Skrzyszowie przy ul. Wyzwolenia 10
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZAKŁAD ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277572641
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 457 20 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzzn@pzzn.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzzn.bip.powiatwodzislawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a9303cba-0c2d-4c03-800b-bdde37ee10221.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa schodów wejściowych wraz z budową platformy pionowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego w ośrodku zdrowia w Skrzyszowie przy ul. Wyzwolenia 102.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9303cba-0c2d-4c03-800b-bdde37ee1022
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389143
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043905/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa schodów wejściowych wraz z budową platformy pionowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego w ośrodku zdrowia w Skrzyszowie przy ul. Wyzwolenia 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266405
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZZN.DAT.2600.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 209555,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie zadania pn.: „Przebudowa schodów wejściowych wraz z budową platformy pionowej oraz wykonanie oświetlenia awaryjno-ewakuacyjnego w ośrodku zdrowia w Skrzyszowie przy ul. Wyzwolenia 10” na podstawie: dokumentacji projektowej wykonanej przez Przedsiębiorstwo Konstrukcyjno-Budowlane „MH PROJEKT” z Radlina oraz decyzji o pozwoleniu na budowę nr 0800/25 z dnia 24.10.2025 r. i dokumentacji projektowej wykonanej przez „ELPROJEKT” z Wodzisławia Śląskiego.
2. Zakres robót obejmuje:
1) demontaż istniejących schodów zewnętrznych (demontaż balustrad, pokrycia schodów, konstrukcji schodów oraz fundamentów),
2) demontaż istniejącego zadaszenia nad wejściem do budynku przychodni,
3) demontaż istniejącego utwardzenia wzdłuż ściany budynku,
4) wykonanie fundamentów pod nowoprojektowane schody,
5) wykonanie płyty fundamentowej pod platformę pionową,
6) montaż słupów pod oparcie schodów prefabrykowanych,
7) montaż prefabrykowanej konstrukcji schodów,
8) montaż platformy pionowej dla osób niepełnosprawnych,
9) montaż balustrad na schodach zewnętrznych,
10) wykonanie chodników jako dojścia do schodów oraz do platformy pionowej,
11) odtworzenie terenu wokół budynku w zakresie prowadzonych robót ziemnych,
12) podłączenie zasilania platformy pionowej,
13) podłączenie automatyki automatycznego otwierania drzwi wejściowych do budynku przychodni i przedsionka,
14) ułożenie przewodów zasilających oprawy awaryjne,
15) zabudowę opraw oświetlenia awaryjnego na drogach ewakuacyjnych obiektu wraz z podłączeniem,
16) montaż nowego zadaszenia nad wejściem do budynku i platformą pionową,
17) przemalowanie miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych i oznaczenie pozostałych miejsc,
18) wykonanie zasilania elektrycznego automatyki drzwi wejściowych,
19) rozbudowa istniejącej tablicy rozdzielczej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych a także projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące załączniki do Opisu przedmiotu zamówienia – Dział II SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45313100-5 - Instalowanie wind
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305211,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389910,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305211,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fobud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 242984894
7.3.3) Ulica: Grodzisko
7.3.4) Miejscowość: Wodzisław Śląski
7.3.5) Kod pocztowy: 44-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305211,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |