WYBÓR WYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH O CHARAKTERZE REMONTU NA RZECZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I I II STOPNIA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO we Wrocławiu

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389233
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 12:30
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0f92c0de-adce-4599-92c3-fb5168185f65
Identyfikator
8981767282
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389233 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYBÓR WYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH O CHARAKTERZE REMONTU NA RZECZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I I II STOPNIA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000277322

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-044

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lowiecka.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lowiecka.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0f92c0de-adce-4599-92c3-fb5168185f65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYBÓR WYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH O CHARAKTERZE REMONTU NA RZECZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I I II STOPNIA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f92c0de-adce-4599-92c3-fb5168185f65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00128554/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 WYBÓR WYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH O CHARAKTERZE REMONTU NA RZECZ OGÓLNOKSZTAŁCĄCEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I I II STOPNIA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest wykonanie robót budowlanych o charakterze remontu w odniesieniu do nawierzchni dziedzińca (patio) oraz montażu elementów małej architektury, obejmujących drobne formy architektoniczne na rzecz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, usytuowanej we Wrocławiu, przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 25.
2. Realizacja niniejszego zamówienia publicznego obejmuje następujące prace:

1) Prace przygotowawcze,
2) Prace rozbiórkowe,
3) Przygotowanie terenu
4) Wykonanie nowych spadków i nawierzchni z systemu EPDM,
5) Realizacja niezbędnych elementów instalacyjnych
6) Wykonanie elementów konstrukcyjnych pod montaż małej architektury.
7) Wykonanie nawierzchni i donic
3. Szczegółowy zakres powyższych robót (przedmiar robót oraz szczegółowy opis poszczególnych rodzajów robót, zawarty jest Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ).

UWAGA:

Specyfikacja obejmuje ETAP I i ETAP II całej inwestycji – niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego obejmuje wyłącznie ETAP I i na jego realizację Wykonawcy składają swoje oferty. Tym samym z całej Specyfikacji należy zapoznać się z tymi jej elementami które dotyczą ETAPU I

4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie z istniejącą w tym zakresie dokumentacją techniczną, niniejszą SWZ, na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca, który jako jedyny złożył ofertę na realizację przedmiotowego zamówienia publicznego, wycofał ją z toczącego się postępowania.

Zamawiający, unieważnia przedmiotowe postępowanie na udzielenie zamówienia publicznego, jako że na jego realizację nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1229385,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1229385,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane