„Dostawa i montaż nowego wyposażenia w ramach zadania - Remont placu zabaw w Dukli - Program „Aktywne Place Zabaw” edycja 2026”
GMINA DUKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389505
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389505/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-12 13:30
- Lokalizacja
- Dukla, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a24a36b-ddd7-4eb1-a389-2f9eae8988fd
- Identyfikator
- 6842364450
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-12
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389505 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i montaż nowego wyposażenia w ramach zadania - Remont placu zabaw w Dukli - Program „Aktywne Place Zabaw” edycja 2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DUKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440531
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Trakt Węgierski 11
1.5.2.) Miejscowość: Dukla
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@dukla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.dukla.pl//
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a24a36b-ddd7-4eb1-a389-2f9eae8988fd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż nowego wyposażenia w ramach zadania - Remont placu zabaw w Dukli - Program „Aktywne Place Zabaw” edycja 2026”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a24a36b-ddd7-4eb1-a389-2f9eae8988fd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389505
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045428/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż nowego wyposażenia w ramach zadania Remont placu zabaw w Dukli - Program „Aktywne Place Zabaw” edycja 2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280939
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż nowego wyposażenia w ramach zadania - Remont placu zabaw w Dukli - Program „Aktywne Place Zabaw” edycja 2026” zlokalizowanego na działce ewidencyjnej nr 233/1, obręb Dukla.
2. Zakres przedsięwzięcia obejmuje w szczególności:
- demontaż istniejących, zużytych urządzeń zabawowych wraz z ich elementami konstrukcyjnymi, uporządkowanie terenu oraz zagospodarowanie powstałych odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami (zabawki z demontażu należy wywieźć we wskazane przez Zamawiającego miejsce – na odległość do 15km),
- przygotowanie terenu pod montaż nawierzchni bezpiecznej - mat przerostowych lub innych rozwiązań zamiennych,
- dostawę i montaż altanki ze stolikiem i miejscami do siedzenia dla dzieci do spędzenia czasu w miejscu zacienionym,
- dostawę i montaż zestawu klasycznego dla dzieci młodszych z trzema zjeżdżalniami, schodkami i torem wspinaczkowym, a także zabawkami manipulacyjnymi ,
- dostawę i montaż zestawu tematycznego - typu statek, sprawnościowego ze zjeżdżalniami, zestawem wspinaczkowym, burtą i elementami manipulacyjnymi,
- dostawę i montaż huśtawki z siedziskiem, typu gniazdo,
- dostawę i montaż ramy huśtawki typu duet z dwoma siedziskami koszykowymi,
- dostawę i montaż karuzeli tarczowej,
- dostawę i montaż bujaka sprężynowego z motywem zwierzęcym,
- dostawę i montaż bujaka sprężynowego z motywem motoryzacyjnym,
- dostawę i montaż równoważni - ścieżki sprawnościowej,
- dostawę i montaż mat przerostowych czarnych,
- dostawę przenośnych, rozkładanych żagli, chroniących dzieci przed słońcem,
- dostawę ścieżki sensorycznej,
- dostawę panelowej kuchni błotnej,
- dostawę i montaż tablicy regulaminowej na elewacji budynku żłobka.
Wszystkie urządzenia i materiały zastosowane w ramach realizacji zamówienia muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz wandalizm, a także posiadać trwałe i bezpieczne wykończenie, pozbawione ostrych krawędzi i elementów niebezpiecznych dla użytkowników.
Montaż urządzeń należy wykonać zgodnie z wytycznymi producentów oraz zasadami wiedzy technicznej, z zachowaniem wymaganych stref bezpieczeństwa oraz prawidłowym posadowieniem w gruncie. Po zakończeniu prac teren należy uporządkować i przywrócić do stanu umożliwiającego bezpieczne użytkowanie. Zadanie ma zostać wykonane w sposób kompletny – tak, aby umożliwić Zamawiającemu bezpieczne korzystanie z placu zabaw.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
a) Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) - Załącznik Nr 1 do SWZ
b) Warunki określone w projekcie umowy – Załącznik Nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
34928200-0 - Ogrodzenia
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299738,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299738,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299738,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DR SPIL Polska Marcin Kozubek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9541549676
7.3.3) Ulica: ul. Jana Pietrusińskiego 14
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-842
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299738,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-31| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |