Budowa i rozbudowa ekranów akustycznych wzdłuż S8 i A1 odc. węzeł Złoczew – węzeł Łódź Południe

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389565
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389565/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 13:43
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7046007-818b-4b3f-bb81-c0a27b933cbd
Identyfikator
7251713273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKICHEŁMŻA, PL · lot 0
9 183 180 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389565 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i rozbudowa ekranów akustycznych wzdłuż S8 i A1 odc. węzeł Złoczew – węzeł Łódź Południe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH i AUTOSTRAD - ODDZIAŁ w ŁODZI

1.3.) Oddział zamawiającego: ODDZIAŁ W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500154

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Irysowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-857

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 233 96 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_lodz@gddkia.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i rozbudowa ekranów akustycznych wzdłuż S8 i A1 odc. węzeł Złoczew – węzeł Łódź Południe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7046007-818b-4b3f-bb81-c0a27b933cbd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389565

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104289

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OŁO.D-3.2421.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8393352,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa ekranów oraz rozbudowa ekranów akustycznych w ciągu drogi ekspresowej S8 na odcinku od węzła Złoczew do węzła Łódź Południe (A1) (tj. od km 148+668 do km 232+959), na odcinku autostrady A1 (w obrębie węzła Łódź Południe), na odcinku drogi krajowej nr 12 w pobliżu m. Sieradz jako dojazd do drogi ekspresowej S8 oraz na odcinku drogi wojewódzkiej nr 477 w pobliżu m. Złoczew zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego, w powiatach: sieradzkim, zduńskowolskim, łódzkim wschodnim, na terenie gmin Złoczew, miasto Sieradz, Zduńska Wola, Rzgów i Tuszyn wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych uzgodnień, zgód, pozwoleń itp., wymaganych przepisami prawa przy zachowaniu wymagań minimalnych, które zostały opisane w dokumencie: „Wykonanie pomiarów hałasu z zastosowaniem procedury ciągłej 24 h rejestracji poziomu hałasu wraz z opracowaniem wyników dla inwestycji: droga ekspresowa S8, na odcinku Węzeł Wieluń – węzeł Łódź Południe (A1) (od km 128+896,00 do km 232+959,00)” oraz przeprowadzeniem 24-godzinnych pomiarów hałasu drogowego dotrzymania standardów akustycznych. Zakres rzeczowy inwestycji w systemie projektuj i buduj przedstawiony został w pkt 6.1. Tomu I SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9183180,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9183180,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9183180,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKRAN-TECH BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792320019

7.3.3) Ulica: UL. WIDOKOWA 7

7.3.4) Miejscowość: CHEŁMŻA

7.3.5) Kod pocztowy: 87-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Organizacja ruchu, kanalizacja, teletechnika, elektryka, badania
akustyczne, branża drogowa

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9183180,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 miesiące

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane