„Przygotowanie oraz dostarczenie posiłków dla uczestników Klubu Seniora, Klubu Alberciki oraz usług opiekuńczych – w ramach projektu „CUŚ dla Łaskiego”.
Gmina Wodzierady
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455731
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-13 10:34
- Lokalizacja
- Wodzierady, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ac8e38a-352b-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8311566110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dowożenia posiłków
Wykonawcy
3 przyznane
AGEPOR ENTERPRISES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonstantynów Łódzki, PL · lot 0
153 451,58 PLNAGEPOR ENTERPRISES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonstantynów Łódzki, PL · lot 1
53 374,46 PLNAGEPOR ENTERPRISES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKonstantynów Łódzki, PL · lot 2
93 078,72 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455731 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przygotowanie oraz dostarczenie posiłków dla uczestników Klubu Seniora, Klubu Alberciki oraz usług opiekuńczych – w ramach projektu „CUŚ dla Łaskiego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wodzierady
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934559
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wodzierady, 24
1.5.2.) Miejscowość: Wodzierady
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-105
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 436773322
1.5.8.) Numer faksu: 436773315
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wodzierady.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wodzierady.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wodzierady1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przygotowanie oraz dostarczenie posiłków dla uczestników Klubu Seniora, Klubu Alberciki oraz usług opiekuńczych – w ramach projektu „CUŚ dla Łaskiego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ac8e38a-352b-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045610/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 „Przygotowanie oraz dostarczenie posiłków dla uczestników Klubu Seniora, Klubu Alberciki oraz usług opiekuńczych – w ramach projektu „CUŚ dla Łaskiego” .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane w ramach projektu „CUŚ dla Łaskiego” realizowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.07 „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem”. Działania FELD.07.09 „Usługi społeczne i zdrowotne”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388787
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 405955,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa gorącego posiłku codziennie: od poniedziałku do piątku (bez świąt, jako dni ustawowo wolnych od pracy) docelowo dla:
-Klub Seniora do 23 osób, łączna liczba posiłków w okresie realizacji umowy – do 16 146 porcji posiłków. Adres dostawy: Kwiatkowice ul. Łódzka 11, 98-105 Wodzierady. Wykonawca dostarczać będzie posiłki własnym transportem, przystosowanym do przewozu w specjalistycznych termosach gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury i jakości, osobno dla każdego Klubu (bez naczyń i sztućców).
Dzienna ilość posiłków ulegać będzie zmianie w zależności od frekwencji UP w Klubie Seniora. Godzina dostaw posiłków: 12:00 do 13:00. Termin realizacji usługi: od czerwca 2024 do 31 grudnia 2026r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
4.5.5.) Wartość części: 207207,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa gorącego posiłku codziennie: od poniedziałku do piątku (bez świąt, jako dni ustawowo wolnych od pracy) docelowo dla:
-Klub Alberciki do 8 osób, łączna liczba posiłków w okresie realizacji umowy – do 5 616 porcji posiłków. Adres dostawy: Kwiatkowice ul. Łódzka 11, 98-105 Wodzierady. Wykonawca dostarczać będzie posiłki własnym transportem, przystosowanym do przewozu w specjalistycznych termosach gwarantujących utrzymanie odpowiedniej temperatury i jakości, osobno dla każdego Klubu (bez naczyń i sztućców).
Dzienna ilość posiłków ulegać będzie zmianie w zależności od frekwencji UP w Klubie Alberciki. Godzina dostaw posiłków: 12:00 do 13:00. Termin realizacji usługi: od czerwca 2024 do 31 grudnia 2026r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
4.5.5.) Wartość części: 72072,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
c) Część IIIPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa gorącego posiłku codziennie: od poniedziałku do niedzieli, dla docelowo 18 osób do ich miejsca zamieszkania wskazanego przez Zamawiającego.
Okres realizacji zamówienia:
2024 rok: od 01 października do 31 grudnia (92 dni, do 1 656 porcji),
2025 rok: styczeń – marzec oraz październik – grudzień (182 dni, do 3 276 porcji),
2026 rok: styczeń – marzec oraz październik – grudzień (182 dni, do 3 276 porcji).
Wykonawca ma obowiązek dostarczyć porcjowane posiłki do miejsca zamieszkania uczestników projektu w naczyniach jednorazowych (bez sztućców), które nie ulegają odkształcaniu pod wpływem temperatury, wykonanych z plastiku dopuszczonego do kontaktu z żywnością.
Dzienna ilość posiłków ulegać będzie zmianie w zależności od ilości osób, na rzecz których realizowane będą usługi opiekuńcze.
Godzina dostawy posiłków: 13:00 do 14:00
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków
4.5.5.) Wartość części: 126676,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153451,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289820,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153451,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agepor enterprises sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272842797
7.3.3) Ulica: ul. Żeromskiego 6
7.3.4) Miejscowość: Konstantynów Łódzki
7.3.5) Kod pocztowy: 95-050
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153451,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53374,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100807,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53374,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agepor enterprises spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272842797
7.3.3) Ulica: ul. Żeromskiego 6
7.3.4) Miejscowość: Konstantynów Łódzki
7.3.5) Kod pocztowy: 95-050
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53374,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 93078,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 188373,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 93078,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agepor enterprises spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7272842797
7.3.3) Ulica: ul. Żeromskiego 6
7.3.4) Miejscowość: Konstantynów Łódzki
7.3.5) Kod pocztowy: 95-050
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 93078,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |