Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica

GMINA PRZEDBÓRZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389907
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 14:43
Lokalizacja
Przedbórz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50e61d45-d6e7-4856-b492-1d3dfd5a51de
Identyfikator
7722260234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

EUGENIUSZ MĄDRYRadomsko, PL · lot 0
284 130 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389907 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEDBÓRZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648296

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mostowa 29

1.5.2.) Miejscowość: Przedbórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-570

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 781 22 61 do 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umprzedborz@pro.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.przedborz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przedborz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50e61d45-d6e7-4856-b492-1d3dfd5a51de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024890/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310620

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRŚ.271.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej zlokalizowanej na dz. nr ewid. 40 i 190, obręb 0026 Żeleźnica, w miejscowości w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn.: „Modernizacja drogi gminnej w miejscowości Żeleźnica”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje odcinek drogi zlokalizowany na działkach nr ewid. 40 i 190 w obrębie 0026 Żeleźnica, gm. Przedbórz. Droga ma status drogi wewnętrznej gminnej i pełni funkcję dojazdową do przyległych terenów, w tym gruntów rolnych. Nawierzchnia drogi w całości wykonana jest z kruszywa naturalnego o zmiennej szerokości od 3,5 m do 4,0 m. W km 0+462,96 – 0+475,44 droga przebiega przez obiekt mostowy nad ciekiem wodnym „Czarna”. Droga przebiegać będzie w istniejącym śladzie.
Rodzaj nawierzchni do wykonania:
2.1. Układ warstw na odcinku 0+000,00 – 0+462,96 m:
1) warstwa jezdna z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm o grubości 15 cm (po zagęszczeniu)
2) istniejąca konstrukcja drogi (nawierzchnia z kruszywa naturalnego)
2.2. Układ warstw na fragmencie lokalnego obniżenia niwelety jezdni 0+475,44 – 0+608,07 m:
1) podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego frakcji 0/63 mm, grubość warstwy: 30 cm (po zagęszczeniu)
2) warstwa jezdna z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm o grubości 10 cm (po zagęszczeniu)
3) istniejąca konstrukcja drogi (nawierzchnia z kruszywa naturalnego)
2.3. Układ warstw na odcinku 0+608,07– 0+711,63 m:
1) podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego frakcji 0/63 mm, grubość warstwy: 30 cm (po zagęszczeniu)
2) warstwa wyrównawcza z kruszywa łamanego frakcji 0/63 mm, grubość warstwy: 30 cm (po zagęszczeniu)
3) warstwa jezdna z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm o grubości 10 cm (po zagęszczeniu)
4) istniejąca konstrukcja drogi (nawierzchnia z kruszywa naturalnego).
2.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne określają: Przedmiar robót – Załącznik Nr 8 do SWZ, Dokumentacja techniczna - Załącznik Nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491771,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284130,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma "POZIOM "Eugeniusz Mądry

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721003908

7.3.3) Ulica: ul. Stara Droga 90

7.3.4) Miejscowość: Radomsko

7.3.5) Kod pocztowy: 97-500

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284130,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane