„Budowa centrum kultury w Muninie”

Gmina Jarosław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390111
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 16:06
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-480baf61-0551-45da-8ebd-e4570366d516
Identyfikator
7922032621
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInne instalacje elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK KUCABJarosław, PL · lot 0
4 485 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390111 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa centrum kultury w Muninie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jarosław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900482

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piekarska 5

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ug.jaroslaw.pl.

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajaroslaw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jaroslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa centrum kultury w Muninie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-480baf61-0551-45da-8ebd-e4570366d516

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037621/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa centrum kultury w Muninie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 „Rozwój infrastruktury kultury gmin MOF Jarosław - Przeworsk” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.06 Rozwój zrównoważony terytorialnie” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273445

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UG.271.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Główny przedmiot.
Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest realizacja zadania „Budowa centrum kultury w Muninie”.
Umowa o dofinansowanie Projektu w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 „Rozwój infrastruktury kultury gmin MOF Jarosław - Przeworsk” nr FEPK.06.01-IZ.00-0009/25, współfinansowanego
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.06 Rozwój zrównoważony terytorialnie” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

Przy realizacji zamówienia należy stosować zasady horyzontalne określone w art. 9 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/1060, w szczególności zasady:
– równości szans i niedyskryminacji,
– równości kobiet i mężczyzn,
– zrównoważonego rozwoju,
– „nie czyń znaczącej szkody” (DNSH).
Wykonawca zobowiązuje się realizować zamówienie zgodnie z ww. zasadami oraz przepisami ochrony środowiska i prawa pracy.

Realizacja zamówienia z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) musi odbywać się z zachowaniem zasady „nieczynienia poważnych szkód dla środowiska” (DNSH), zgodnie z art. 17 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852.
W związku z tym Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia w sposób nienaruszający żadnego z 6 celów środowiskowych UE:
 łagodzenia zmian klimatu,
 adaptacji do zmian klimatu,
 zrównoważonego gospodarowania wodami,
 gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ),
 zapobiegania zanieczyszczeniom,
 ochrony bioróżnorodności i ekosystemów.
W ramach zasady DNSH i zaleceń zielonych zamówień publicznych Wykonawca będzie zobowiązany do:
a) podejmowania działań mających na celu zapobieganie zanieczyszczeniom i awariom,
b) stosowania urządzeń i materiałów z certyfikatami ekologicznymi, wszędzie tam gdzie to jest możliwe oraz uzasadnione spełnieniem wymogów DNSH,
c) segregowania i recyklingu odpadów powstałych w wyniku realizacji prac,
d) zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy dla pracowników,
przestrzegania przepisów prawa dotyczących ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4485000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6250000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4485000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE Kucab Jacek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 650235961

7.3.3) Ulica: Pawłosiów 295

7.3.4) Miejscowość: Pawosiów

7.3.5) Kod pocztowy: 37-500

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4485000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane