Wykonanie nowej pochylni dla osób niepełnosprawnych, schodów wejściowych, wejścia i wjazdu do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Długosza w Pabianicach

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANA DŁUGOSZA W PABIANICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390193
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 20:43
Lokalizacja
Pabianice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ceab9f8f-639b-4687-8333-13b233e7b1f7
Identyfikator
7311015579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ZAMBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot 0
717 489,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390193 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nowej pochylni dla osób niepełnosprawnych, schodów wejściowych, wejścia i wjazdu do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Długosza w Pabianicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANA DŁUGOSZA W PABIANICACH

1.3.) Oddział zamawiającego: SP9 PABIANICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000212630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzancka 56A

1.5.2.) Miejscowość: Pabianice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: (42) 215 28 46

1.5.8.) Numer faksu: (42) 215 28 46

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp9pabianice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp9pabianice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ceab9f8f-639b-4687-8333-13b233e7b1f7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nowej pochylni dla osób niepełnosprawnych, schodów wejściowych, wejścia i wjazdu do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Długosza w Pabianicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ceab9f8f-639b-4687-8333-13b233e7b1f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00123503/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie podjazdu od strony dziedzińca -SP9 według dokumentacji projektowej i projektu budowlanegon arealizację inwestycji wykonania podjazdu i wejścia do szkoły o d strony dziedzińca.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP9.220.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 733056,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych obejmujących remont istniejącej strefy wejściowej z wymianą rampy dla osób niepełnosprawnych wraz z zagospodarowaniem strefy wejściowej do budynku Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Długosza w Pabianicach. Miejsce realizacji zamówienia: Pabianice, ul. Partyzancka 56A.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 717489,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 717489,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 717489,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAMBER Spółka z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381427750

7.3.3) Ulica: ul. Zielona 9

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.5) Kod pocztowy: 95-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 717489,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane