Modernizacja elewacji budynku pływalni Atlantis os. Stefana Batorego 10, 60-687 Poznań

Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390213
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390213/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 22:09
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89e627d9-7dbe-4907-8809-8f6e80df7cde
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-12

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty izolacyjneRoboty elewacyjneRoboty budowlane w zakresie basenów pływackichRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390213 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja elewacji budynku pływalni Atlantis os. Stefana Batorego 10, 60-687 Poznań

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji Samorządowy Zakład Budżetowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630603890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Spychalskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-553

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@posir.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.posir.poznan.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/posir_poznan

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja elewacji budynku pływalni Atlantis os. Stefana Batorego 10, 60-687 Poznań

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89e627d9-7dbe-4907-8809-8f6e80df7cde

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390213

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039810/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja elewacji budyku pływalni Atlantis

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361966

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.240.48.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji elewacji budynku pływalni Atlantis os. Stefana Batorego 10, 60-687 Poznań
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
a) dokumentacja projektowa – załącznik nr 1,
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 2,
c) przedmiar robót – załącznik nr 3.
Na oferowane i wyceniane materiały Wykonawca powinien posiadać dokumenty potwierdzające właściwości, parametry oraz zgodność z obowiązującymi w tym zakresie normami i innymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45212212-5 - Roboty budowlane w zakresie basenów pływackich

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane