Budowa drogi leśnej DW1202 na terenie Leśnictwa Bogusław w Nadleśnictwie Dębno

NADLEŚNICTWO DĘBNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00205319
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00205319/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-25 08:32
Lokalizacja
Dębno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4b281c3c-8938-4f92-9326-59bd3f370ff6
Identyfikator
5970008631
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

LEON TOŁKACZZwierzyń, PL · lot 0
1 325 621,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00205319 z dnia 2025-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej DW1202 na terenie Leśnictwa Bogusław w Nadleśnictwie Dębno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO DĘBNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Racławicka 33

1.5.2.) Miejscowość: Dębno

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 756 14 20

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: debno@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debno.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b281c3c-8938-4f92-9326-59bd3f370ff6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi leśnej DW1202 na terenie Leśnictwa Bogusław w Nadleśnictwie Dębno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b281c3c-8938-4f92-9326-59bd3f370ff6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00205319

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00142149

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1444550,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie drogi wywozowej na istniejącej drodze leśnej gruntowej w leśnictwie Bogusław, obręb ewidencyjny Bogusław, działki o nr ewidencyjnych gruntu: 240/1, 409/3, 402/2, 401, 400, 268, 387.
Przedmiotowa droga leśna zlokalizowana jest na terenie Nadleśnictwa Dębno – Leśnictwo Bogusław, położone w gminie Dębno, powiat myśliborski w województwie zachodniopomorskim. Droga przebiega po śladzie istniejącej drogi leśnej o nawierzchni gruntowej.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w następujących dokumentach:
a) Projekt wykonawczy stanowiący załącznik nr 1A do SWZ,
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót stanowiąca załącznik nr 1B do SWZ,
c) Przedmiar Robót stanowiący załącznik nr 1C do SWZ (przedmiar robót ma charakter wyłącznie poglądowy),

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1325621,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2092071,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1325621,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Leon Tołkacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5991012980

7.3.4) Miejscowość: Sarbiewo

7.3.5) Kod pocztowy: 66-542

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1325621,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane