Przewóz uczniów do szkół położonych na terenie Gminy Sulęcin na podstawie zakupu biletów miesięcznych w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r.
Gmina Sulęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390334
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-13 08:18
- Lokalizacja
- Sulęcin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5960010632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoBilety przewozowe
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL
672 920 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.