Budowa drogi leśnej w leśnictwie Podlipie
PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zaporowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390339
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390339/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 08:20
- Lokalizacja
- Płoskinia, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-004a87f0-b815-4196-b59d-de2470d344d5
- Identyfikator
- 5820005022
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390339 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej w leśnictwie Podlipie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zaporowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170054136
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piórkowo 8
1.5.2.) Miejscowość: Płoskinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-526
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 55 243 94 77
1.5.8.) Numer faksu: zaporowo@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaporowo@olsztyn.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-zaporowo
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_zaporowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi leśnej w leśnictwie Podlipie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-004a87f0-b815-4196-b59d-de2470d344d5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390339
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00182246/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Budowa drogi leśnej w leśnictwie Podlipie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352296
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.-270.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 469131,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Budowa drogi leśnej w leśnictwie Podlipie, na dz. 71,38/1 obręb Krasnolipie gmina Braniewo oraz 11/22 obręb Wyszkowo gmina Lelkowo.
Zakres prac obejmuje:
- budowę drogi na odcinku A-B o długości 296,83mb o nawierzchni z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 (od km 0+000 do km 0+266,60) oraz o nawierzchni z płyt drogowych betonowych zbrojonych (od km 0+266,60 do km 0+296,83) wraz z budową zjazdu do dz, 38/1 oraz nawierzchnią z kruszywa na końcu odcinka o dł. 6mb (połączenie drogi z płyt z istniejącą nawierzchnią),
- budowę drogi na odcinku C-D o długości (łącznie z zawrotką) 218,66mb o nawierzchni z płyt drogowych betonowych zbrojonych (od km 0+087,18 do km 0+183,18) oraz o nawierzchni z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 (od km 0+01,10 do km 0+087,18),
-budowę zawrotki na końcu odcinka C-D o nawierzchni z mieszanki niezwiązanej z kruszywem c90/3 0/31,5 (od km 0+186,86 do km 0+218,66),
- wykonanie przepustu fi 400 dł. 7,0m w km 194,58 – rzędna wlotu 92,70m n.p.m, rzędna wylotu 92,58 m n.p.m wraz z wykonaniem rowów chłonnych na dł. 16m i 50m z każdej strony drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478485,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 503676,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 478485,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARGO sp. z.o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5783115525
7.3.3) Ulica: Żurawia 4
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 478485,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-30| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |