Modernizacja dachu budynku technicznego na terenie oczyszczalni ścieków w Sulistrowicach dz. nr 133/1 – drugie postępowanie

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ "ŚLĘŻA"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390363
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390363/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 08:29
Lokalizacja
Sobótka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a086b315-3053-42a2-bed3-991f2ccf58af
Identyfikator
8960007330
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Wykonawcy

1 przyznane

EDYTA GOLECKsięginice Małe, PL · lot 0
399 627 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390363 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku technicznego na terenie oczyszczalni ścieków w Sulistrowicach dz. nr 133/1 – drugie postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ "ŚLĘŻA"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930210654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Czysta 7

1.5.2.) Miejscowość: Sobótka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-050

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgkimsobotka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zgkimsobotka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a086b315-3053-42a2-bed3-991f2ccf58af

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dachu budynku technicznego na terenie oczyszczalni ścieków w Sulistrowicach dz. nr 133/1 – drugie postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a086b315-3053-42a2-bed3-991f2ccf58af

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390363

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00175058/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dachu oczyszczalni ścieków BOS-200

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343791

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DF.28.281.2026/2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych polegających na modernizacji dachu budynku technologicznego zlokalizowanego na terenie oczyszczalni ścieków w Sulistrowicach, numer działki: 133/1 zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.

Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- roboty przygotowawcze i zabezpieczające,
- roboty rozbiórkowe istniejących elementów pokrycia dachowego oraz zdegradowanych elementów konstrukcyjnych,
- wykonanie nowej konstrukcji dachowej zgodnie z dokumentacją projektową,
- wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z niezbędnymi warstwami konstrukcyjnymi i wykończeniowymi,
- wykonanie obróbek blacharskich, orynnowania oraz rur spustowych,
- wykonanie niezbędnych robót murarskich, naprawczych i odtworzeniowych związanych z realizacją zamówienia,
- zabezpieczenie antykorozyjne elementów konstrukcyjnych,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu robót,
- wykonanie wszelkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia.
Wymagania dotyczące realizacji zamówienia:
Roboty będą prowadzone na czynnym obiekcie oczyszczalni ścieków, wobec czego Wykonawca zobowiązany jest do organizacji i prowadzenia prac w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników obiektu, personelu oraz ciągłość funkcjonowania infrastruktury technologicznej.

Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót zgodnie z:
- dokumentacją projektową,
- specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
- obowiązującymi przepisami prawa,
- zasadami wiedzy technicznej,
- obowiązującymi normami i wymaganiami BHP.

Wszystkie zastosowane materiały muszą być fabrycznie nowe, dopuszczone do stosowania w budownictwie oraz posiadać wymagane atesty, deklaracje zgodności, certyfikaty lub inne dokumenty wymagane przepisami prawa.

Wykonawca ponosi odpowiedzialność za właściwe zabezpieczenie terenu robót, organizację zaplecza budowy, gospodarowanie odpadami powstałymi podczas realizacji zamówienia oraz przywrócenie terenu do stanu uporządkowanego po zakończeniu prac.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres oraz wymagania dotyczące realizacji robót określają następujące dokumenty stanowiące załączniki do SWZ:
- Projekt techniczny modernizacji dachu budynku technologicznego na terenie oczyszczalni ścieków w Sulistrowiczkach;
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.


W przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentami Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego zgłoszenia tego faktu Zamawiającemu przed rozpoczęciem realizacji robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399627,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399627,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399627,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edyta Golec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992549258

7.3.3) Ulica: ul. Piastowska 19

7.3.4) Miejscowość: Księginice Małe

7.3.5) Kod pocztowy: 55-050

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399627,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane