Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w miejscowości Brejdyny oraz miejscowości Krzywe, poprzez wykonanie wiaty oraz elementów małej architektury.
Powiat Mrągowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390417
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 08:44
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abd1757c-dd2f-4526-97d8-73dc26bc56b6
- Identyfikator
- 7421843662
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
Wykonawcy
2 przyznane
GARDEN MEISTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄEłk, PL · lot 0
127 535,74 PLNADRIAN SADOWSKIMRĄGOWO, PL · lot 1
89 332,54 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390417 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w miejscowości Brejdyny oraz miejscowości Krzywe, poprzez wykonanie wiaty oraz elementów małej architektury.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Mrągowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Mrągowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750373
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.mragowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-abd1757c-dd2f-4526-97d8-73dc26bc56b61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w miejscowości Brejdyny oraz miejscowości Krzywe, poprzez wykonanie wiaty oraz elementów małej architektury.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abd1757c-dd2f-4526-97d8-73dc26bc56b6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004711/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w miejscowości Brejdyny oraz miejscowości Krzywe, poprzez wykonanie wiaty oraz elementów małej architektury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Interwencja I.13.1 LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – Wdrażanie LSR – z wyłączeniem projektów grantowych objętej Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 - 20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282908
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie plaży wiejskiej w miejscowości Krzywe, gm. Mrągowo.Przedmiotowa część zamówienia zostanie wykonana zgodnie z projektem zagospodarowania terenu „Zagospodarowania plaży wiejskiej w miejscowości Krzywe”, opracowanym przez mgr inż. Mariusza Piórkowskiego, zgłoszeniem budowy obiektów małej architektury w ramach zagospodarowania plaży w miejscowości Krzywe z dnia 09.06.2025 r., decyzją nr 2/2025 z dnia 10 lipca 2025 r., znak: AB.6743.2.70.2025 przenoszącą na Powiat Mrągowski zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę.
W ramach części I zadania zagospodarowany zostanie teren publiczny – plaża wiejska, znajdująca się nad jeziorem Krzywe w miejscowości Krzywe, gm. Mrągowo. W ramach zamierzenia inwestycyjnego przewiduje się postawienie kosza na śmieci – 1 szt., montaż lampy solarnej – 1 szt., postawienie parasoli plażowych – 4 szt., wykonanie paleniska – 1 szt., ustawienie ławek – 4 szt., postawienie leżaków plażowych – 4 szt., postawienie hamaków – 3 szt., posadzenie drzew i krzewów – 122 szt.
Wykonawca zobowiązany jest do kierowania robotami budowlanymi przez osobę posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia, tj. posiada uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 121580,62 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa publicznego samorządowego placu wraz z elementami małej architektury oraz budowa wiaty rekreacyjnej na działce nr ew. 436/2 ob. Brejdyny.Przedmiotowa część zamówienia zostanie wykonana zgodnie z projektem zagospodarowania terenu „Budowy publicznego samorządowego placu wraz z elementami małej architektury oraz budowy wiaty rekreacyjnej na działce nr ew. 436/2 obręb Brejdyny, gm. Piecki”, opracowanym przez mgr inż. Mariusza Piórkowskiego, zgłoszeniem budowy publicznego samorządowego placu wraz z elementami małej architektury oraz budowy wiaty rekreacyjnej na dz. nr ew. 436/2 w obr. Brejdyny, gm. Piecki, decyzją nr 1/2025 z dnia 10 lipca 2025 r., znak: AB. 6743.4.50.2025 przenoszącą na Powiat Mrągowski zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę.
W ramach części II zadania zostanie dostarczona i zamontowana wiata drewniana pokryta gontem. Poza budową wiaty zaplanowano dostawę i ustawienie następującej małej architektury: ławo-stół – 2 szt. (umiejscowione pod wiatą), stojak na rowery wraz ze stacją naprawy rowerów – 1 szt., tablica informacyjna wykonana zgodnie z przepisami załącznika III do rozporządzenia 2022/129, opisanymi szczegółowo
w Księdze wizualizacji Logo Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027, opublikowanej na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – 1 szt., kosz na śmieci – 1 szt.
Wykonawca zobowiązany jest do kierowania robotami budowlanymi przez osobę posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie zgodnym z przedmiotem zamówienia, tj. posiada uprawnienia do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 67740,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127535,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166007,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127535,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Garden Meister Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8481894020
7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 37, lok. 12
7.3.4) Miejscowość: Ełk
7.3.5) Kod pocztowy: 19-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127535,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89332,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102588,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89332,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKWEDUKT Inżynieria Wodna i Lądowa Adrian Sadowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421780370
7.3.3) Ulica: Marcinkowo 106E
7.3.4) Miejscowość: Marcinkowo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-700
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89332,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |