Opracowanie dokumentacji celem dokonania zmiany ustanowionego obszaru strefy ochronnej ujęć wód podziemnych w miejscowości Działoszyn

Miasto i Gmina Działoszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390483
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-13 09:03
Lokalizacja
Działoszyn, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91c0bbe5-057a-4c82-bd6e-6b5fd4ca2043
Identyfikator
5080026931
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi doradcze w zakresie środowiska naturalnegoUsługi doradcze w zakresie skażenia glebyUsługi badania zanieczyszczeniaUsługi związane ze skażeniem wódUsługi pomiaroweUsługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnejUsługi monitoringu lub kontroli skażenia wód gruntowychBadanie gruntuBadanie terenów zakładów przetwórstwa spożywczegoUsługi kontroli jakości środowiskaUsługi oceny oddziaływań na środowisko innych niż powodowanych przez branżę budowlanąUsługi geologiczneUsługi poszukiwań geologicznychGeologiczne i geofizyczne usługi doradcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390483 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji celem dokonania zmiany ustanowionego obszaru strefy ochronnej ujęć wód podziemnych w miejscowości Działoszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Działoszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934743

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Działoszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-355

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@dzialoszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzialoszyn.logintrade.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

dzialoszyn.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji celem dokonania zmiany ustanowionego obszaru strefy ochronnej ujęć wód podziemnych w miejscowości Działoszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91c0bbe5-057a-4c82-bd6e-6b5fd4ca2043

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099654/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 "Opracowanie dokumentacji celem dokonania zmian ustanowionego obszaru strefy ochronnej ujęć wód podziemnych w miejscowości Działoszyn"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369599

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji celem dokonania zmian ustanowionego obszaru strefy ochronnej ujęć wód podziemnych w miejscowości Działoszyn

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

90732400-1 - Usługi doradcze w zakresie skażenia gleby

90715000-2 - Usługi badania zanieczyszczenia

90733000-4 - Usługi związane ze skażeniem wód

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71322100-2 - Usługi pomiaru ilości w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

90733700-1 - Usługi monitoringu lub kontroli skażenia wód gruntowych

45111250-5 - Badanie gruntu

90715280-8 - Badanie terenów zakładów przetwórstwa spożywczego

90714500-0 - Usługi kontroli jakości środowiska

90711400-8 - Usługi oceny oddziaływań na środowisko innych niż powodowanych przez branżę budowlaną

71351910-5 - Usługi geologiczne

71351913-6 - Usługi poszukiwań geologicznych

71351200-5 - Geologiczne i geofizyczne usługi doradcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na fakt, że w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi