„Przebudowa drogi wewnętrznej (ulicy Stokrotkowej) w miejscowości Nowe Proboszczewice”

GMINA STARA BIAŁA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390501
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390501/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 09:07
Lokalizacja
Biała, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-affdbe90-9eb0-49c6-94c4-f8e6cb2ea9ba
Identyfikator
7742945231
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ JASIŃSKIStary Barcik 75, PL · lot 0
1 494 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390501 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej
(ulicy Stokrotkowej) w miejscowości Nowe Proboszczewice”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARA BIAŁA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016028

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 1

1.5.2.) Miejscowość: Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-411

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 243668710

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starabiala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.starabiala.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-affdbe90-9eb0-49c6-94c4-f8e6cb2ea9ba

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi wewnętrznej
(ulicy Stokrotkowej) w miejscowości Nowe Proboszczewice”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-affdbe90-9eb0-49c6-94c4-f8e6cb2ea9ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390501

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00075271/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa drogi wewnętrznej (ulicy Stokrotkowej) w miejscowości Nowe Proboszczewice - poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316083

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1494450 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej ulicy Stokrotkowej wraz z kanalizacją deszczową w miejscowości Nowe Proboszczewice na działkach nr 18/7, 18/27, 18/37 i 173.
Przebudowa drogi obejmuje budowę odcinka drogi wewnętrznej wraz ze zjazdami o łącznej długości 469,06 mb, kanału deszczowego wraz z niezbędnym uzbrojeniem (wpusty deszczowe, studnie i komory rewizyjne, osadnik piasku i szlamu, przepompownia ścieków) odprowadzającego wody opadowe i roztopowe do istniejącej kanalizacji deszczowej oraz oznakowania pionowego
i poziomowego. W ramach inwestycji należy wykonać konstrukcję nawierzchni jezdni/drogi wewnętrznej/zjazdów z:
1/ warstwy ścieralnej z kostki betonowej – koloru gr. 8cm,
2/ podsypki cementowo -piaskowej 1:4. 3 cm,
3/ podbudowy zasadniczej (warstwy dolnej) z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31.5 wg WT-2014 gr. 20 cm,
4/ warstwy ulepszonego podłoża z mieszanki związanej cementem Rm=1,5 MPa gr. 20 cm, na podłożu gruntowym.
Szczegółowy zakres robót oraz technologię wykonania robót określają: materiały do zgłoszenia projekty techniczne, projekt stałej organizacji ruchu oraz specyfikacje techniczne stanowiące załączniki do SWZ. Ofertę należy przygotować w oparciu o wyżej wymienione dokumenty.
Przedmiot umowy należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego w SWZ, projektach budowlanych – materiałach do zgłoszenia, specyfikacjach technicznych oraz SOR stanowiące załączniki do SWZ, a także z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami i polskimi normami, na warunkach wskazanych w ofercie złożonej przez Wykonawcę, która stanowić będzie załącznik do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504363,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2644500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1494450 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAG BUD Andrzej Jasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142555831

7.3.3) Ulica: 75

7.3.4) Miejscowość: Stary Barcik

7.3.5) Kod pocztowy: 09-540

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1494450 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane