Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
Gmina Rytro
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390512
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:09
- Lokalizacja
- Rytro, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47412cef-819f-44e9-8fa9-3dd0fbce0deb
- Identyfikator
- 7343517947
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390512 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rytro
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892676
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rytro 265
1.5.2.) Miejscowość: Rytro
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-343
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18446464
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: GMINA@RYTRO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rytro.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
PLATFORMAZAKUPOWA.PL1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+2502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47412cef-819f-44e9-8fa9-3dd0fbce0deb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00349449/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169110 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zadania: Remont drogi gminnej Rytro – Cygański Potok 294145K nr działki 1038/2 i 1031 w miejscowości Rytro w kilometrażu 0+40 – 0+250
• Podstawa opracowania dokumentacji
Niniejszą dokumentację opracowano na podstawie:
o mapy sytuacyjnej skala 1:2000
o pomiarów własnych w terenie
o Rozporządzenia Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. nr 43 poz. 430)
• Opis stanu istniejącego
Nawierzchnia remontowanej drogi posiada liczne deformacje podłużne i poprzeczne, oraz zniszczone pobocza co powoduje dyskomfort podczas jej użytkowania.
• Zakres robót – stan projektowany
Remont drogi zakłada się w istniejącym pasie drogowym o zmiennej szerokości. W ramach remontu drogi planuje się wymianę ubytków istniejącej podbudowy zniszczonej nawierzchni z betonu i płyt betonowych na nową z betonu drogowego klasy c37 oraz uzupełnienie ubytków w poboczach kruszywem łamanym. Remont drogi ma na celu przywrócenie jej stanu pierwotnego. Zakres wykonanych prac nie koliduje z przebiegiem istniejących sieci technicznych.
• Zasady prowadzenia robót w pasie drogowym
Roboty zostaną przeprowadzone zgodnie z Prawem Budowlanym i zasadami BHP dla robót drogowych oraz zostanie wykonane oznakowanie zgodnie z instrukcją oznakowania. Po zakończeniu robót teren przyległy do drogi zostanie uporządkowany i przywrócony do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186960 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186960 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU JACEK JEREMENKO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341933541
7.3.3) Ulica: SUCHA STRUGA 186
7.3.4) Miejscowość: RYTR
7.3.5) Kod pocztowy: 33-343
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186960 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-09-30| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |