Roboty remontowe w DS Barbara i DS Karlik. Znak sprawy: DZPZ.284.35.2026.MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390576
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390576/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:29
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7c49f759-2079-490e-bd96-83650f62ad30
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
2 przyznane
RYSZARD MASZTALERZGliwice, PL · lot 0
324 125,57 PLNIBA CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiekary Śląskie, PL · lot 1
170 934,95 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390576 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w DS Barbara i DS Karlik. Znak sprawy: DZPZ.284.35.2026.MW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-15-28, 237-13-35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DZPZ@polsl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w DS Barbara i DS Karlik. Znak sprawy: DZPZ.284.35.2026.MW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c49f759-2079-490e-bd96-83650f62ad30
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390576
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045210/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Roboty remontowe w DS. Barbara i DS. Karlik (malowanie, wymiana wykładzin) Politechniki Śląskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299646
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.284.35.2026.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1013605,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące:• usunięcie starej farby emulsyjnej ze ścian i sufitów,
• usunięcie uszkodzonych fragmentów tynku,
• miejscowe odgrzybianie ścian i sufitów,
• roboty tynkarskie, malarskie ścian i sufitów,
• malowanie grzejników,
• wywóz i utylizację gruzu,
• malowanie stolarki drzwiowej,
• rozebranie posadzek wraz z warstwami wyrównawczymi,
• wykonanie nowej posadzki z nowymi warstwami podposadzkowymi,
• wymianę wykładziny podłogowej.
2. Kod CPV 45000000-7 Roboty budowlane.
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 23.09.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 323708,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące:• usunięcie starej farby emulsyjnej ze ścian i sufitów,
• usunięcie uszkodzonych fragmentów tynku,
• miejscowe odgrzybianie ścian i sufitów,
• roboty tynkarskie, malarskie ścian i sufitów,
• malowanie grzejników,
• wywóz i utylizację gruzu.
2. Kod CPV 45000000-7 Roboty budowlane.
3. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 23.09.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 183094,06 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324125,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 515111,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 324125,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Ryszard Masztalerz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6311873414
7.3.3) Ulica: pl. Inwalidów Wojennych 20/6
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 324125,57 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-238.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170934,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373786,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170934,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IBA CONSULTING Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4980278260
7.3.3) Ulica: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 85
7.3.4) Miejscowość: Piekary Śląskie
7.3.5) Kod pocztowy: 41-940
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170934,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-23| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |