Remont łazienek damskich, magazynów gospodarczych oraz piwnicy w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościuszki 20.
Akademia Mazowiecka w Płocku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390592
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390592/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:35
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36dd5d72-80f5-4ffb-8a60-e93d831b218c
- Identyfikator
- 7742472620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390592 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek damskich, magazynów gospodarczych oraz piwnicy w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościuszki 20.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Mazowiecka w Płocku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611038403
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Dąbrowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-402
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazowiecka.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazowiecka.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13386211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont łazienek damskich, magazynów gospodarczych oraz piwnicy w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościuszki 20.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36dd5d72-80f5-4ffb-8a60-e93d831b218c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390592
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00333955/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont łazienek damskich, magazynów gospodarczych oraz piwnicy w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościuszki 20
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00334119
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.25.1.34.2026.MG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont łazienek damskich, magazynów gospodarczych oraz piwnicy w budynku Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kościuszki 20. Prace obejmują kompleksową wymianę instalacji sanitarnych (pionów wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji centralnego ogrzewania). W zakresie budowlanym przewidziano roboty glazurniczo-malarskie, częściową wymianę sufitów podwieszanych, a także wymianę innych zużytych elementów infrastruktury, w tym elementów dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa budżet Zamawiajacego. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Wobec powyższego, unieważnienie jest obligatoryjne.| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |