Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie.

MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390667
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390667/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 09:54
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d74874f-ed06-4243-a51c-3872ceced269
Identyfikator
6281977935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

PROFILUX PROSTA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
1 798 238,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390667 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKIE CENTRUM SPORTU W CHRZANOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357182579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mydlana 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: basen@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/mcswchrzanowie/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1d74874f-ed06-4243-a51c-3872ceced269

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d74874f-ed06-4243-a51c-3872ceced269

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390667

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022209/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305758

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.260.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja oświetlenia wraz z sufitem podwieszanym płyty hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w Chrzanowie – Etap I – wymiana sufitu oraz oświetlenia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ oraz przedmiar robót (załącznik 4 do SWZ który stanowi wyłącznie dokument pomocniczy do wyceny).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1798238,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2513465,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1798238,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROFILUX Prosta Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762081632

7.3.3) Ulica: Obrony Tyńca 44

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-398

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) BOGUSŁAW WINIARSKI AMPER PLUS, ul. ks. Jakuba Wujka 7, 30-397 Kraków, NIP: 6762115905
• zakres prac: branża elektryczna
2) USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWIEC JÓZEF, Pcim 1250, 32-432 Pcim, NIP: 6811412521 – podmiot trzeci
• zakres prac: roboty budowlane odpowiadające doświadczeniu udostępnionemu Wykonawcy, tj. roboty związane z realizacją przedmiotu zamówienia w zakresie odpowiadającym wykazanemu doświadczeniu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1798238,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane