KWP w Rzeszowie - przebudowa budynków, ul. Dąbrowskiego 30

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390841
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 10:37
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7c6855f-d815-41bd-a625-dcc8b823b38f
Identyfikator
8130269288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznegoRoboty w zakresie burzeniaTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowaSystem kontroli dostępuInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychLokalna sieć komputerowa

Wykonawcy

1 przyznane

POLBUD Tadeusz Szczepański Sp. z o.o.Rzeszów, PL · lot 0
2 683 662,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390841 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KWP w Rzeszowie - przebudowa budynków, ul. Dąbrowskiego 30

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690316970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dąbrowskiego 30

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-036

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 47 8212194

1.5.8.) Numer faksu: 47 8212193

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@rz.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://podkarpacka-policja.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KWP w Rzeszowie - przebudowa budynków, ul. Dąbrowskiego 30

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7c6855f-d815-41bd-a625-dcc8b823b38f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00114787/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 KWP w Rzeszowie - przebudowa budynków, ul. Dąbrowskiego 30

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245109

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/18/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy obiektów KWP w Rzeszowie, ul. Dąbrowskiego 30, położonych na działce nr 1548/4 obręb 0207 Śródmieście jednostka ewid. 186301_1 Rzeszów, 35 – 036 Rzeszów, gmina Rzeszów, woj. podkarpackie.
Przebudowa obejmuje:
Zadanie nr 1 – „Przebudowa części pomieszczeń na III piętrze w budynku A KWP w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 30”
Zadanie nr 2 – „Przebudowa pomieszczeń sanitarnych (parter, I, II piętro) i pom. socjalnego (parter) w budynku A KWP w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 30”
Zadanie nr 3 – „Przebudowa istniejącego węzła c.o. na dwufunkcyjny (c.o.+c.c.w.) oraz instalacji ciepłej wody do punktów poboru w budynku A KWP w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 30”
Zadanie nr 4 – „Przebudowa instalacji hydrantowej w budynku A KWP w Rzeszowie ul. Dąbrowskiego 30"

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.

3. Zamawiający wymaga odbycia wizji lokalnej w obiekcie KWP w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego 30.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

42961100-1 - System kontroli dostępu

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2683662,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2997348,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2683662,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLBUD Tadeusz Szczepański Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133927823

7.3.3) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 24, lok. 13

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Przedmiot umowy będzie wykonany z udziałem podwykonawców, w zakresie:
1) robót branży budowlanej z wyłączeniem stolarki budowlanej – przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLBUD” Szczepański Tadeusz,
2) roboty branży sanitarnej, wentylacji, klimatyzacji – przez Wilk Jan Zakład Instalacji Sanitarnych Jan Wilk,
3) roboty branży elektrycznej – przez ELNET Usługi Elektryczne Ireneusz Brewczyński.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2683662,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonanie całości prac budowlanych, zgłoszenie przez Wykonawcę zakończenia robót i gotowości do odbioru końcowego (wraz z kompletem dokumentów do odbioru) ma nastąpić do 20 miesięcy od daty podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do 29 lutego 2028 r.
2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane