REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU PAWILONU „B” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
Zakład Karny w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390877
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 10:47
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d07c34d-86cc-41a9-9084-1d8815c6722e
- Identyfikator
- 6851521400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390877 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU PAWILONU „B” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Jaśle
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001271178
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warzyce 467
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 443 58 60
1.5.8.) Numer faksu: 13 443 58 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_jaslo@sw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d07c34d-86cc-41a9-9084-1d8815c6722e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT POKRYCIA DACHOWEGO NA BUDYNKU PAWILONU „B” W ZAKŁADZIE KARNYM W JAŚLE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d07c34d-86cc-41a9-9084-1d8815c6722e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00093225/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pokrycia dachowego na budynku pawilonu „B” w Zakładzie Karnym w Jaśle
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309029
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.6.2026.JM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170731,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pokrycia dachu, w budynku pawilonu mieszkalnego „B” Zakładu Karnego w Jaśle.
2. Opis stanu istniejącego
Budynek wzniesiony został metodą tradycyjną. Konstrukcje nośną tworzą ściany o układzie podłużnym i poprzecznym, wykonane z cegły pełnej na zaprawie cementowo wapiennej. Stropy wykonane w jako płyty kanałowe. Stropo-dach dwuspadowy z płyt korytkowych wentylowanych, ocieplony styropapą gr. 16cm i pokryty 2x papą termozgrzewalną. Piony kanalizacyjne zabudowane wystawione ponad pokrycie dachu z rur żeliwnych. Kominy wentylacyjne murowane z cegły wykończone styropianem i tynkiem elewacyjnym oraz pokryte blachą.
3. Zakres robót budowlanych.
• demontaż wsporników instalacji odgromowej – 185,00 szt.;
• demontaż przewodów uziemiających – 185,00 mb;
• demontaż elementów uzbrojenia rurociagu, rura PCV (odpowietrzenie pokrycia dachu) – 10 szt.;
• demontaż odpowietrzenie pionów instalacji sanitarnej – 10 szt.;
• demontaż rynien z PCV – 122,20 mb;
• demontaż rur spustowych z PCV – 25,60 mb;
• przygotowanie podłoża naprawa pokryć dachowych z istniejącej papy termozgrzewalnej – 782,78 m2;
• krycie dachu membraną dachową, membrana klejona do istniejącego pokrycia dachowego wykonanego z papy termozgrzewalnej – 782,78 m2;
• krycie murów ogniowych membraną dachową, membrana klejona do istniejącego pokrycia dachowego wykonanego z papy termozgrzewalnej 10,08 m2;
• montaż obróbek kominów z membrany do wysokości 30 cm – 17 szt.
• montaż systemowych wsporników odstępowych instalacji odgromowej na dachu, płaskim – 185,00 szt.;
• montaż przewodów uziemiających i odgromowych na dachu płaskim, lina z demontażu 185,00 mb;
• montaż obróbek blacharskich: murów ogniowych, okapów kołnierzy, gzymsów – 6,30 m2;
• montaż elementów uzbrojenia rurociągu, rura wywiewna PCV (odpowietrzenie pokrycia dachu) – 10 szt.;
• montaż elementów uzbrojenia rurociągu, rura wywiewna PCV (odpowietrzenie pionów instalacji sanitarnej) – 10 szt.;
• montaż deski czołowej pasa podrynnowego z płyty OSB gr. 22 mm – 79,43 m2;
• obróbki blacharskie z blachy powlekanej o szer. w rozwinięciu ponad 25 cm (65 cm) – 79,43 m2;
• rury spustowe z polichlorku winylu. Rury spustowe z PCV okrągłe o średnicy 90 mm – 25,60 mb;
• rynny dachowe z polichlorku winylu łączone na uszczelki. Rynny z PCV półokrągłe o średnicy 150 mm, haki co min. 0,50 m – 122,20 mb;
• demontaż istniejących wsporników do montażu zasieków typu concertina fi 730 mm – 38 szt.;
• demontaż zasieków typu concertina fi 400 mm –122,20 mb;
• montaż stalowych uchwytów z rur okrągłych do montażu zasieków typu concertina fi 730 mm montowanych do ściany za pomocą kotwy chemicznej – 38,00 szt;
• montaż zasieków typu concertina fi 730 mm – 122,20 mb;
• wykonanie malowania kominów farbami fasadowymi (komin o pow. Do 2 m2) – 17,00 szt.;
• wykonanie przykrycia czap kominowych – obróbka blacharska z blachy ocynkowanej gr. min 0,7;
• wywiezienie i utylizacja odpadów i gruzu.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje również następujące czynności i obowiązki:
• wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia przed dostępem osób trzecich, a w szczególności osób skazanych umieszczonych w Zakładzie Karnym w Jaśle, w okresie trwania ich realizacji aż do zakończenia. Koszt zabezpieczenia nie podlega oddzielnej zapłacie, jest ponoszony przez Wykonawcę i wliczony w cenę zawartą w umowie.
• przyjęcie przez Wykonawcę pełnej odpowiedzialności za materiały, narzędzia i urządzenia znajdujące się na budowie, oraz za bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie budowy,
• zabezpieczenie mienia, posadzek, ciągów komunikacyjnych itp. w pobliżu terenu prac,
• roboty porządkowe po zakończeniu robót
Wykonawca powinien przewidzieć przeprowadzenie wizji lokalnej w miejscu realizacji robót w celu oszacowania na własną odpowiedzialność kosztów i ryzyka oraz uzyskania wszelkich danych jakie mogą być niezbędne w przygotowaniu oferty. Do wykonania robót mogą być użyte tylko materiały i wyroby posiadające atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne dopuszczające dany produkt do stosowania w budownictwie. Dla materiałów, dla których zgodnie z obowiązującym prawem nie są wymagane aprobaty techniczne, certyfikaty lub deklaracje zgodności wyrobu ze stosowną aprobatą lub odpowiednią polską normą dopuszcza się przedstawienie rekomendacji PO II WB 262.9.2021 Załącznik nr 1 technicznej ITB dopuszczającej stosowanie w/w materiałów w budownictwie lub w przypadku jej braku - ostatniej uzyskanej przez wykonawcę aprobaty technicznej ITB. Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć ww. dokumenty na każde żądanie przedstawiciela zamawiającego zaś po zakończeniu robót przedłożyć je wraz z protokółem zakończenia robót. W przypadku braku ww. dokumentów nie będzie możliwy odbiór prac i ich rozliczenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261910-6 - Naprawa dachów
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261920-9 - Konserwacja dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227796 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 589999,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227796 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MUR-BET Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852349529
7.3.3) Ulica: ul. Dobrzańskiego 14
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227796 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |