Modernizacja zaplecza kuchennego w Szkole Podstawowej w Olszycu Szlacheckim.

Gmina Domanice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00391098
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391098/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 11:46
Lokalizacja
Domanice, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-944ea4f7-3dbc-4736-a5ee-ead3ce10807d
Identyfikator
8212551571
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarnePrzemysłowy sprzęt kuchennyMeble i wyposażenie kuchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391098 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zaplecza kuchennego w Szkole Podstawowej w Olszycu Szlacheckim.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Domanice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 52

1.5.2.) Miejscowość: Domanice

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-113

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256299180

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@domanice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.domanice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-944ea4f7-3dbc-4736-a5ee-ead3ce10807d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja zaplecza kuchennego w Szkole Podstawowej w Olszycu Szlacheckim.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-944ea4f7-3dbc-4736-a5ee-ead3ce10807d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391098

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00151466/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja kuchni w Szkole Podstawowej w Olszycu Szlacheckim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00365804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.43.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja zaplecza kuchennego w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Pierwszego Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Olszycu Szlacheckim, Olszyc Szlachecki 25, 08-113 Domanice w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury edukacyjnej na terenie Gminy Domanice”. Zakres obejmuje wykonanie modernizacji zaplecza kuchennego w zakresie: technologii kuchni, branży budowlanej, elektrycznej, sanitarnej oraz wentylacji. Głównym celem realizacji inwestycji jest poprawa funkcjonalności pomieszczeń z uwzględnieniem wskazówek użytkownika oraz wymagań przepisów prawa.
Zakres zamówienia obejmuje kompleksową dostawę, montaż oraz uruchomienie technologicznych urządzeń gastronomicznych. W ramach tego obowiązku Wykonawca zapewni: Dostawę fabrycznie nowych urządzeń na miejsce inwestycji wraz z ich rozładunkiem i wniesieniem do pomieszczeń kuchni; Montaż (posadowienie) urządzeń
w miejscach wskazanych w technologii kuchni oraz ich podłączenie do przygotowanych instalacji (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, wentylacyjnej);Uruchomienie urządzeń (tzw. rozruch technologiczny), sprawdzenie poprawności ich działania, przeprowadzenie testów bezpieczeństwa oraz przeszkolenie personelu szkoły w zakresie obsługi i konserwacji sprzętu.
Szczegółowy zakres zamówienia zgodny z:
- dokumentacją projektową - technologia;
- dokumentacją projektową - wentylacja mechaniczna;
- przedmiarem robót - technologii;
- przedmiarem robót - wentylacji mechanicznej;
- szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wycena zawarta w najkorzystniejszej ofercie przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na brak możliwości zwiększenia środków do wymaganej wartości, postępowanie podlega obligatoryjnemu unieważnieniu.
W przedmiotowym postępowaniu kwota, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 300.000,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną wynosi: 517.830,00 zł brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517830,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane