Remont balkonów w budynku Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. zlokalizowanym Gdańsku przy ul. Jeleniogórskiej 13
Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00391219
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391219/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 12:13
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45cb9ee4-92a4-4267-8144-7f55423e7868
- Identyfikator
- 5842054884
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391219 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonów w budynku Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. zlokalizowanym Gdańsku przy ul. Jeleniogórskiej 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191330479
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilanowska 2a
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-809
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gtbs@gtbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gtbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13498871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont balkonów w budynku Gdańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego sp. z o.o. zlokalizowanym Gdańsku przy ul. Jeleniogórskiej 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45cb9ee4-92a4-4267-8144-7f55423e7868
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391219
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00364837
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 05ZPTP26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu 15 balkonów zlokalizowanych w budynku wielorodzinnym w Gdańsku przy ul. Jeleniogórskiej 13. Budynek przy ul. Jeleniogórskiej 13 jest trzy klatkowy z 3 piętrami. Mieszkania zlokalizowane na parterach mają zabudowane balkony, pozostałe mają otwarte typowe balkony. Posadzka na balkonach wykończona jest płytkami gresem technicznym o wym. 30x30cm. Przedmiotem zamówienia objęte są następujące balkony:
- Jeleniogórska 13 m. 5, 14, 24 (balkony prostokątne nad werandą)- szt. 3.
- Jeleniogórska 13 m. 6,8,9,11,16,17,18,19,25,27,28,30 - szt. 12.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262900-0 - Roboty balkonowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta. Oferta ta podlega odrzuceniu z uwagi na brak opatrzenia formularza ofertowego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym. W konsekwencji Zamawiający odrzucił jedyną złożoną ofertę, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |