Zakup samochodu osobowo-dostawczego do GOSTiR w Dźwirzynie

Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00205596
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00205596/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-04-25 09:55
Lokalizacja
Dźwirzyno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c747e39c-7d28-4aa4-9d5d-727341dcafd9
Identyfikator
320933623
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowePojazdy silnikowe do transportu towarów

Wykonawcy

1 przyznane

Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.Gdańsk, PL · lot 0
191 485 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00205596 z dnia 2025-04-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowo-dostawczego do GOSTiR w Dźwirzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320933623

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyzwolenia 28

1.5.2.) Miejscowość: Dźwirzyno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-131

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 947136038

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kolosowska@gostir.dzwirzyno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gostir.dzwirzyno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gostirwdzwirzynie.ezamawiajacy.pl/pn/GOSTIRWDZWIRZYNIE/demand/199890/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu osobowo-dostawczego do GOSTiR w Dźwirzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c747e39c-7d28-4aa4-9d5d-727341dcafd9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00205596

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00035268/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup samochodu osobowo-towarowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00141047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KOS.241.01.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu osobowo-dostawczego do GOSTiR w Dźwirzynie
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowo-dostawczego na potrzeby Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie.
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, roszczeń osób trzecich, z kompletną dokumentacją samochodu niezbędną do rejestracji oraz eksploatacji. Dopuszczalna masa całkowita pojazdu musi umożliwiać prowadzenie samochodu na podstawie uprawień prawa jazdy kat. B. Dokładny opis przedmiotu zamówienia tj. wymaganych parametrów określony jest w załączniku nr 6 (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia) do niniejszego SWZ. Jednocześnie Zamawiający informuje, że ilekroć przedmiot zamówienia określony w SWZ (załącznik nr 6) opisany jest przez wskazanie znaku towarowego, patentu lub pochodzenia dopuszcza się rozwiązania równoważne tzn. posiadające cechy, parametry, zastosowanie nie gorsze niż opisane w przedmiocie zamówienia. Wykazanie równoważności zaoferowanego przedmiotu spoczywa na Wykonawcy. Pozostałe warunki dotyczące organizacji tej części zamówienia zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
3. Ostateczny odbiór dostarczonego przez Wykonawcę przedmiotu zamówienia nastąpi na podstawie protokołu odbioru. Protokół odbioru zostanie sporządzony po sprawdzeniu dostarczonego przedmiotu zamówienia. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z SWZ i/lub z ofertą Wykonawcy, Wykonawca zobowiązany jest do wymiany wadliwego przedmiotu zamówienia na wolny od wad, a w przypadku braków ilościowych – do dostarczenia różnicy wynikającej z SWZ i oferty Wykonawcy i faktycznie zrealizowanej dostawy w terminie ustalonym przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191485,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191485,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191485,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000747022

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 295

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-314

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zabudowa skrzyniowa

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191485,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-05-30
2025-04-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy