„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Gostchorze”
GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00391447
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391447/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 12:56
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b68ec0fc-c008-4d5e-aba0-e6344968c19a
- Identyfikator
- 9261000601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-13
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391447 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Gostchorze”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68/410 97 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Gostchorze”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b68ec0fc-c008-4d5e-aba0-e6344968c19a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391447
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009191/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych we wsi Gostchorze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312218
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.29.2026.RS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowa istniejącej drogi wewnętrznej w m. Gostchorze. Zakres robót obejmuje istniejący odcinek drogi wewnętrznej o długości ok. 520 m i jest zlokalizowany całkowicie w istniejącym pasie drogowym na działce nr ew. 194, obręb 0007 Gostchorze. W stanie istniejącym jezdnia z mijankami i zjazdami posiada nawierzchnię bitumiczną oraz nawierzchnię z kruszywa niezwiązanego w bardzo złym stanie technicznym. Wzdłuż drogi zlokalizowane są pola i łąki. Zgodnie ze stanem istniejącym przyjęto przekrój jednopasowy drogi z mijankami. Zaprojektowano przebudowę drogi poprzez frezowanie istn. warstwy bitumicznej z uzupełnieniem i profilowaniem istniejącej podbudowy z kruszywa niezwiązanego do wymaganych szerokości oraz odtworzenie jednej warstwy bitumicznej nawierzchni. Szerokość jezdni wynosi 3,5 m z lokalnym poszerzeniem do 5,0 m. Szerokość pobocza gruntowego wynosi min. 0.5 m. Oś jezdni została odwzorowana wg stanu istniejącego z wykorzystaniem dwóch łuków R=60 m i R=100 m. Za początek zadania przyjęto krawędź zjazdu z drogi wojewódzkiej nr 276, zaś za koniec zadania przyjęto miejsce gdzie istniejąca droga wewnętrzna posiada nawierzchnię z płyt betonowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik Nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty, lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W prowadzonym postępowaniu Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych na realizację zamówienia.| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |