Remont balkonów w budynku przy ul. Cichej 1 w Pruszczu Gdańskim

TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO-ABK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00391853
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391853/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 14:11
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-daafc411-a9fe-4a4c-878c-cad5cb54a485
Identyfikator
5932188157
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty balkonowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391853 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonów w budynku przy ul. Cichej 1 w Pruszczu Gdańskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO-ABK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191918178

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cyprysowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszcz-gdanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs-abk.home.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_pruszczgdanski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


społeczne budownictwo mieszkaniowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont balkonów w budynku przy ul. Cichej 1 w Pruszczu Gdańskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daafc411-a9fe-4a4c-878c-cad5cb54a485

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391853

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337272

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót oraz wszelkich dostaw lub usług, zgodne z opisem przedmiotu zamówienia i STWiORB dostarczonymi przez Zamawiającego, oraz zasadami aktualnej wiedzy technicznej, polegających na remoncie balkonów w budynku mieszkalnym przy ul. Cichej 1 w Pruszczu Gdańskim.
Zakres zamówienia obejmuje kompleksowe wykonanie robót przygotowawczych, zabezpieczających, rozbiórkowych, naprawczych, izolacyjnych, posadzkarskich, elewacyjnych, blacharskich, malarskich oraz porządkowych. Roboty dotyczą balkonów zlokalizowanych przy klatkach A, B i C, w tym balkonów narożnych, owalnych oraz balkonów we wnękach.
Roboty powinny zostać wykonane kompletnie, z zachowaniem zasad wiedzy technicznej, obowiązujących przepisów, wymagań BHP oraz zaleceń producentów zastosowanych materiałów.
Wykonawca zobowiązany jest do takiej organizacji robót, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców, ograniczyć uciążliwości związane z prowadzonymi pracami oraz umożliwić prawidłowe użytkowanie budynku poza strefą aktualnie prowadzonych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262900-0 - Roboty balkonowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono 2 oferty, które podlegały odrzuceniu.
Brak prawidłowej choćby jednej oferty powoduje, że postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia. Dlatego, gdy wszystkie oferty podlegają odrzuceniu, to postępowanie podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane