Remont pomieszczeń Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych przy Al. Zjednoczenia 25 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392182
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 15:32
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-50af4a5c-5704-4fd2-8522-bf328244ccba
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-13

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychTynkowanieInstalowanie kuchni na wymiarInstalowanie zabudowanych mebliPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

MERGES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
183 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392182 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych przy Al. Zjednoczenia 25 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 4434817

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych przy Al. Zjednoczenia 25 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50af4a5c-5704-4fd2-8522-bf328244ccba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016968/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 Remont pomieszczeń Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295615

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.29.2026.AGO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace związane z remontem pomieszczeń Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych przy Al. Zjednoczenia 25 w Warszawie.
2. Zakres prac remontowych:
1) Zabezpieczenie folią malarską.
2) Wyniesienie i wniesienie mebli i wyposażenia.
3) Zerwanie wszystkich cokołów z MDF i montaż cokolików z płytek gresowych o wys. 10 cm.
4) Wymiana dwóch parapetów podokiennych na nowe z konglomeratu.
5) Zerwanie wykładziny PCV z powierzchni schodów, na dwóch klatkach schodowych i wykonanie nowej okładziny z płytek gresowych. Płytki atestowane przeznaczone na schody o podwyższonej klasie antypoślizgowości, w kolorze jasnym w odcieniu szarości. Ostateczny odcień gresu zostanie wybrany na etapie realizacji. Montaż kątownika ze stali nierdzewnej ryflowanego na krawędzi ostatniego stopnia.
6) Drobne naprawy i malowanie ścian, przy wykorzystaniu farb lateksowych, o podwyższonej odporności na zabrudzenia, w kolorach pastelowych.
7) Drobne naprawy i malowanie sufitów, farbami lateksowymi o podwyższonej odporności na zabrudzenia w kolorze białym.
8) Wymiana drzwi wewnętrznych łazienkowych na nowe wyposażone w klamki metalowe z szyldami oraz zamek łazienkowy, ościeżnice regulowane, skrzydła pełne, kolor biały oraz montaż emblematów informacyjnych.
9) Wymiana drzwi wejściowych aluminiowych na nowe przeszklone szkłem bezpiecznym, wyposażonych w klamkę z szyldem i dwa zamki atestowane.
10) Wymiana zabudowy meblowej kuchennej, na nowe szafki stojące i wiszące w zabudowie na wymiar, zgodnie z parametrami wskazanymi w Przedmiarze Robót. Zabudowa z płyty MDF, z zawiasami wewnętrznymi z funkcją cichego domyku. Kolor mebli w odcieniu dębu rustykalnego. Blat z konglomeratu kwarcowego, w kolorze jasnym.
11) Wymiana umywalek, zlewozmywaka, WC, pisuarów, wraz z osprzętem i bateriami.
12) Wymiana skrzynek podłogowych zamykanych sali 2/21 z wymianą gniazdek 230V oraz podłączeniem do istniejącej instalacji.
13) Roboty porządkowe.
14) Wyniesienie, wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
3. Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Wykonanie przedmiotu zamówienia uwzględnia dostępność dla wszystkich użytkowników w tym osób z niepełnosprawnościami zgodnie przepisami prawa w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami, w szczególności zgodne z ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, a także zgodne z Zarządzeniem nr 1682/2017 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 23 października 2017 r. w sprawie tworzenia na terenie miasta stołecznego Warszawy dostępnej przestrzeni, w tym infrastruktury dla pieszych ze szczególnym uwzględnieniem osób o ograniczonej mobilności i percepcji, zwanym dalej „zarządzeniem”, zmienionym Zarządzeniem nr 291/2018 z dnia 23 lutego 2018 r., zmienionym Zarządzeniem nr 291/2018 z dnia 23 lutego 2018 r. oraz Zarządzeniem nr 1783/2022 z dnia 1 grudnia 2022 r. wraz z jego załącznikami: „Standardy dostępności dla miasta stołecznego Warszawy” zwanymi dalej „Standardami dostępności”, stanowiącymi załącznik nr 1 do zarządzenia; „Standardy projektowe i wykonawcze infrastruktury dla pieszych w mieście stołecznym Warszawie” zwane dalej „Standardami infrastruktury dla pieszych”, stanowiącymi załącznik nr 2 do zarządzenia.
4. Klauzule społeczne
Zamawiający przewiduje wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych, które zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ;
2. Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (przedmiar robót oraz rzut budynku Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych – stanowiąca Załącznik nr 9a do SWZ;
3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (STWiOR) - stanowiąca Załącznik nr 9b do SWZ.

6. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany w terminie 6 tygodni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45410000-4 - Tynkowanie

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373720,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MERGES Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Artur Kucharek URB ISKRA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5223281197

7.3.3) Ulica: Promienista 9 lok. 5

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-428

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane