Wykonanie badania sprawozdania finansowego Miasta Katowice za okres od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. oraz od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.
MIASTO KATOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392426
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-14 08:20
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340010147
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi audytu
Wykonawcy
1 przyznane
POL-TAX 2 Sp. z o.o. ul. Marii Rodziewiczówny 1 lok. U5,Warszawa, PL
681 420 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.