Roboty budowlane w ramach zadania pn. „Modernizacja dystrybucji chłodu w budynku E Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu”.

WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392477
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392477/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 08:42
Lokalizacja
Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb8557d4-20f2-4122-936e-eb67b5e6466c
Identyfikator
8671881486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-14

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie urządzeń chłodzącychRoboty instalacyjne elektryczneUrządzenia chłodniczeInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392477 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w ramach zadania pn. „Modernizacja dystrybucji chłodu w budynku E Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL IM.ZOFII Z ZAMOYSKICH TARNOWSKIEJ W TARNOBRZEGU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000312573

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 1

1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@szpitaltbg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaltbg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pcm.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w ramach zadania pn. „Modernizacja dystrybucji chłodu w budynku E Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb8557d4-20f2-4122-936e-eb67b5e6466c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392477

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034037/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane w ramach zadania „Modernizacja dystrybucji chłodu w budynku E Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00243737

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSz-II.4.291.32.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. „Modernizacja dystrybucji chłodu w budynku E Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu”.
1. Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień:

45000000 Roboty budowlane
45331230-7 Instalowanie urządzeń chłodzących
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
42513200-7 Urządzenia chłodnicze
45331000-6 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie prac budowlano-instalacyjnych dla nowego układu chłodu, w tym:
a) konstrukcji płyty na gruncie pod montaż agregatu,
b) instalacji wody lodowej z nowo-projektowanego agregatu wody lodowej zlokalizowanego na terenie na zewnątrz budynku E,
c) zasilania elektrycznego instalacji wody lodowej, biorąc pod uwagę etapowanie robót polegające na wykonaniu:
- etap I – robót możliwych bez wyłączenia z użytku starego agregatu wody lodowej w pom. 0.36,
- etap II – robót możliwych do wykonania po wyłączeniu z użytku starego agregatu wody lodowej w pom. 0.36 i wymianie central wentylacyjnych (wymiana central w ramach odrębnej umowy) jak np. wpięcie zasilania do rozdzielni elektrycznej w miejsce starego agregatu, przepięcie central wentylacyjnych ze starego do nowego układu chłodu.
2) serwis gwarancyjny na zasadach wskazanych w § 9 umowy,
3) w okresie gwarancji co 5 lat wymianę glikolu,
4) w okresie gwarancji co 3 lata wykonanie badań próbki glikolu przez niezależne laboratorium,
5) instruktaż wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i konserwacji przedmiotu umowy. 3. Pozostałe informacje w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42513200-7 - Urządzenia chłodnicze

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane