Etap 3/2026 - Modernizacja klatek schodowych w 4 budynkach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392573
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392573/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 09:33
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-803d4352-a348-4443-95e4-059f9a794edc
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-14

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRóżne specjalne roboty budowlaneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392573 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Etap 3/2026 - Modernizacja klatek schodowych w 4 budynkach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-803d4352-a348-4443-95e4-059f9a794edc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Etap 3/2026 - Modernizacja klatek schodowych w 4 budynkach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-803d4352-a348-4443-95e4-059f9a794edc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392573

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00352900

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.6.2026.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 357702,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 1 zamówienia:
1) modernizacja klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ul. Listopadowej 51a, w Bielsku-Białej obejmuje swym zakresem roboty budowlane i instalacyjne (ilości wg załączonych przedmiarów),
2) modernizacja klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ul. Cieszyńskiej 23 w Bielsku-Białej obejmuje swym zakresem roboty budowlane i instalacyjne (ilości wg załączonych przedmiarów)
w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy,
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla część 1 został określony w:
1) Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2.1a do Specyfikacji,
2) Dokumentacji technicznej (przedmiarach), która stanowi załącznik nr 2.1b do Specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 173114,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Część 2 zamówienia:
1) modernizacja klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ul. Solnej 12a w Bielsku-Białej obejmuje swym zakresem roboty budowlane i instalacyjne (ilości wg załączonych przedmiarów),
2) modernizacja klatki schodowej w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Sobieskiego 47 w Bielsku-Białej obejmuje swym zakresem roboty budowlane i instalacyjne (ilości wg załączonych przedmiarów oraz dokumentacji projektowej),
w terminie do 3 miesięcy od daty zawarcia umowy,
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla część 2 został określony:
1) Opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 2.2a do Specyfikacji,
2) Dokumentacji technicznej (przedmiarach), która stanowi załącznik nr 2.2b do Specyfikacji.
3) Dokumentacji projektowej pn. „Remont i wzmocnienie uszkodzonych po pożarze części budynku, przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym”, która stanowi załącznik nr 2.2c do Specyfikacji,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 184588,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważnione , gdyż jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane