MGOK Bez Barier - modernizacja wejścia i poprawa efektywności użytkowej obiektu
Gmina i Miasto Raszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392608
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 09:53
- Lokalizacja
- Raszków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4410bc56-4c0f-463b-a043-2d5a5a771b75
- Identyfikator
- 6222695543
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392608 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MGOK Bez Barier - modernizacja wejścia i poprawa efektywności użytkowej obiektu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Raszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Raszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-440
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 734 35 10
1.5.8.) Numer faksu: 62 735 06 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@raszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.raszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/raszkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MGOK Bez Barier - modernizacja wejścia i poprawa efektywności użytkowej obiektu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4410bc56-4c0f-463b-a043-2d5a5a771b75
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043433/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 MGOK Bez Barier - modernizacja wejścia i poprawa efektywności użytkowej obiektu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368649
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026.1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji wejścia do Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Raszkowie przy ul. Koźmińskiej 8, obejmujące przebudowę schodów zewnętrznych, wykonanie podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami oraz wymianę stolarki drzwiowej.
Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia przedstawiony został w:
a) dokumentacji projektowej
b) przedmiarze robót (przedmiar robót stanowi element pomocniczy do przygotowania oferty)
c) specyfikacja techniczna wykonania robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego przez Zamawiającego terminu składania ofert tj. do 13 sierpnia 2026r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym zaistniały przesłani z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp. obligującego Zamawiającego do unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |