Przebudowa drogi gminnej nr 390208W w miejscowości Noski
Gmina Ceranow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392645
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 10:11
- Lokalizacja
- Ceranów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3eb684c9-5db0-422b-98c7-2ef1aad03f33
- Identyfikator
- 8231597203
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392645 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 390208W w miejscowości Noski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ceranow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ceranów 140
1.5.2.) Miejscowość: Ceranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-322
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 257870779
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ceranow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ceranow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3eb684c9-5db0-422b-98c7-2ef1aad03f331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 390208W w miejscowości Noski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3eb684c9-5db0-422b-98c7-2ef1aad03f33
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099159/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 390208W w miejscowości Noski
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00338556
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 390208W w miejscowości Noski, polegająca na:
• Robotach przygotowawczych – roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych dróg w terenie równinnym – wykonanie inwentaryzacji powykonawczej; przesunięcie hydrantów p. poż. DN 100; regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych – zaworów wodociągowych;
• Wymianie konstrukcji drogi – Koryto wykonywane mechanicznie, głęb. do 40 cm, na całej szerokości jezdni w gruntach kat. II-IV, przy użyciu spycharki i walca statycznego samojezdnego, z odwozem urobku na odkład na odl. 5 km; profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane ręcznie, w gruntach kat. II-IV; podbudowa z mieszanki związanej cementem C3-4 frakcji 0/22 mm, pielęgnacja podbudowy piaskiem i wodą, gr. warstwy po zagęszczeniu 15 cm; podbudowa z mieszanki niezwiązanej C90/3 z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm, gr. warstwy po zagęszczeniu 15 cm;
• Nawierzchni – wyrównanie betonem asfaltowych AC 16 W 50/70 KR1-2, grubość warstwy po zagęszczeniu 5 cm, z transportem betonu z wytwórni samochodami samowyładowczymi, wraz z skropieniem emulsją asfaltową szybkorozpadową w ilości 0,5kg/m2; wykonanie warstwy ścieralnej jezdni z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 KR1-2, o gr. 4 cm, ze skropieniem międzywarstwowym emulsją asfaltową szybkorozpadową w ilości 0,5kg/m2. Transport betonu z wytwórni samochodami samowyładowczymi;
• Robotach wykończeniowych – nawierzchnia pobocza z mieszanki niezwiązanej C90/3 frakcji 0/31,5 mm o gr. 15 cm rozściełanego mechanicznie;
• Oznakowaniu pionowym – ustawienie słupków z rur stalowych ocynkowanych o śr. 60,3 mm, do mocowania pionowych znaków drogowych; mocowanie tablic pionowych znaków drogowych z blachy stalowej ocynkowanej, o wielkości średniej, z folią odblaskową typu 1 (A-12c; A-30), (B-33; B-34), (D-42 – 1 szt.; D-43 - 1 szt.), (E-17a Noski – 1 szt.; E-18a Noski – 1 szt.), (T-0; T-1), (U-3d; U-3c).
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, przedmiar robót, projekt Stałej Organizacji Ruchu, stanowiące Załączniki nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496601,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 508116,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496601,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIKRUSZ Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241826208
7.3.3) Ulica: Kolonie 1a
7.3.4) Miejscowość: Miedzna
7.3.5) Kod pocztowy: 07-106
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496601,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |