Przebudowa - modernizacja części drogi gminnej nr 050330C w Trzemiętówku
GMINA SICIENKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392702
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 10:40
- Lokalizacja
- Sicienko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c7eadae-e94d-4d9f-b147-e02850b75477
- Identyfikator
- 5542657609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392702 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa - modernizacja części drogi gminnej nr 050330C w Trzemiętówku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SICIENKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350694
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mrotecka
1.5.2.) Miejscowość: Sicienko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-014
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@sicienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.sicienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13387961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa - modernizacja części drogi gminnej nr 050330C w Trzemiętówku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c7eadae-e94d-4d9f-b147-e02850b75477
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077042/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa – modernizacja części drogi gminnej nr 050330C w Trzemiętówku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325919
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.63.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w celu realizacji zadania pn. „Przebudowa - modernizacja części drogi gminnej nr 050330C w Trzemiętówku”, Gmina Sicienko woj. Kujawsko – Pomorskie.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robot budowlanych w zakresie opisanym w dokumentacji projektowej, która stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Zadanie obejmuje wykonanie na istniejącej jezdni i zjazdach z betonu asfaltowego na drodze o dłg. 637 m szer. 3,5 m. warstwy wyrównawczej średniej grubości 3 cm, następnie wykonanie warstwy ścieralnej grubości 4 cm. Ponadto planowane są roboty związane z wykonaniem poboczy grubości 10 cm z mieszanki kruszywa niezwiązanego.
1) Konstrukcja jezdni - na odcinku drogi objętym przebudową należy wykonać nawierzchnię z betonu asfaltowego o następującej konstrukcji:
a) 4 cm warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 8S,
b) skropienie podbudowy asfaltową emulsją kationową,
c) 3 cm warstwa wzmacniająca i wyrównawcza z betonu asfaltowego AC 11W,
d) skropienie istniejącej podbudowy asfaltową emulsją kationową,
2) Zjazdy i ich konstrukcja - należy wykonać zjazdy gospodarcze w miejscu wg stanu istniejącego
z betonu asfaltowego o następującej konstrukcji:
a) 4 cm warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 8S,
b) skropienie podbudowy asfaltową emulsją kationową,
c) 3 cm warstwa wzmacniająca i wyrównawcza z betonu asfaltowego AC 11W,
d) skropienie istniejącej podbudowy asfaltową emulsją kationową,
3) Pobocza – należy umocnić mieszanką kruszywa niezwiązanego C90/3, grubości 10 cm, na szerokości
0,75 m z każdej strony i spadku poprzecznym 8%,
4) Urządzenia obce - przed przystąpieniem do robót wykonawca zobowiązany jest zapoznać się
z lokalizacją urządzeń obcych i zgłosić rozpoczęcie robót administratorom tych urządzeń. Wszystkie inne urządzenia obce napotkane na etapie wykonawstwa należy uzgodnić dodatkowo z ich użytkownikami a włazy i zasuwy należy ustawić do poziomu niwelety w przekroju podłużnym
i poprzecznym. Wszelkie roboty w pobliżu urządzeń obcych należy wykonać ręcznie z zachowaniem należytej ostrożności i pod nadzorem osób administrujących tymi urządzeniami. W przypadku kolizji urządzeń obcych z projektem należy urządzenia te przebudować w uzgodnieniu z ich właścicielem.
2. Wykonanie przedmiotu umowy winno uwzględniać treść postanowień ustawy z dnia 19 lipca 2019 r.
o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1411 z późn. zm.), co jest zgodne z art. 100 uPzp.
3. Na Wykonawcy spoczywał będzie obowiązek zapewnienia pełnej obsługi geodezyjnej w zakresie realizowanych prac z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą włącznie. Sporządzona inwentaryzacja winna zostać uwierzytelniona w Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy bądź zawierać oświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku weryfikacji, które składa wykonawca prac geodezyjnych pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań.
4. Zakres zamówienia oraz szczegółowe właściwości i wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia zawarte są w SWZ i załączniku nr 6 do SWZ, w tym muszą być zgodne z: dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 524 z późn. zm.) oraz zasadami wiedzy technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283669,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435635,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283669,39 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMAKS SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542988476
7.3.3) Ulica: Wyczynowa
7.3.4) Miejscowość: Lisi Ogon
7.3.5) Kod pocztowy: 86-065
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283669,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |