Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392729
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392729/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 10:54
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-210062c7-ed80-494b-ab20-6dba2b85a4ac
Identyfikator
7340019427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-14

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Remont starych budynkówRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ URYGAJamnica, PL · lot 0
235 739,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392729 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000281499

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Długosza 3

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 18 448 26 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mcksokol.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcksokol.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-210062c7-ed80-494b-ab20-6dba2b85a4ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja Kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność kulturalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-210062c7-ed80-494b-ab20-6dba2b85a4ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392729

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057869/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322937

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: VI.271.6/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 141185,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn.: „Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji”.
Wykonanie prac remontowych – odnowienie elewacji i elementów zewnętrznych przy budynku Galerii JATKI w Nowym
Targu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: STWiORB i przedmiar robót stanowi załącznik nr 3 do SWZ.
3. Remont pomieszczeń biurowych, wystawienniczych oraz elewacji budynku GALERIA JATKI w Nowym Targu. Adres realizacji przedmiotu zamówienia: 33-400 Nowy Targ ul. Kościuszki 4.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozebranie istniejących nawierzchni i okładzin lastryko i ich odtworzenie na nowo;
b) wykonanie izolacji poziomej ścian konstrukcyjnych parteru metodą iniekcji krystalicznej;
c) remont elewacji z wymianą tynków, pracami malarskimi, wymianą rynien i rur spustowych;
d) prace wewnętrzne malarskie;
e) wymiana wykładziny posadzkowej w pomieszczeniach biurowych.
4. Wymogi szczegółowe dotyczące realizacji prac:
a) wykonywanie robót należy prowadzić bez wstrzymywania ruchu w obiekcie i w sposób niedezorganizujący pracy na
terenie obiektu;
b) zabezpieczenie dróg komunikacyjnych prowadzących do terenu budowy, w celu zabezpieczenia istniejących okładzin
posadzek;
c) bieżące sprzątanie i usuwanie gruzu z terenu budowy, brak miejsca na składowanie rumowiska,
d) naprawę lub wymianę uszkodzonych w trakcie wykonywania prac istniejących elementów wykończeniowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 235739,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 235739,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 235739,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URYŚ-FLIZ Mariusz Uryga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343350571

7.3.3) Ulica: Jamnica 194

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 235739,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-18

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane