Pobr., transp. i utyliz. padłych zwierząt lub ich części włas. transp. z pasów dróg pub., wewn., ter. gminnych niezab., zbior. wodnych oraz rzek Miasta Łódź w okr. od dn. zaw. umowy do 31.08.2026 r.
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393117
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-14 13:33
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania odpadów biologicznych
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO 'JASTA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL
308 340 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.