"Budowa sieci energetycznej: linii napowietrzno - kablowej oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl, ul. Kościelna" wraz z zakupem i montażem lamp solarnych

Gmina Turośl ul. Jana Pawła II 49 18-525 Turośl

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00393188
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00393188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 14:03
Lokalizacja
Turośl, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae42b91a-a656-4e94-b523-1bddd2a77515
Identyfikator
2910178718
Ostatnia aktualizacja
2026-08-14

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoLampy i oprawy oświetleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

SYLWIA OLSZEWSKAGiełczyn, PL · lot 0
81 180 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393188 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa sieci energetycznej: linii napowietrzno - kablowej oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl, ul. Kościelna" wraz z zakupem i montażem lamp solarnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turośl ul. Jana Pawła II 49 18-525 Turośl

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 49

1.5.2.) Miejscowość: Turośl

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-525

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 504913483

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@turosl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turosl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/turosl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa sieci energetycznej: linii napowietrzno - kablowej oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl, ul. Kościelna" wraz z zakupem i montażem lamp solarnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae42b91a-a656-4e94-b523-1bddd2a77515

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00614868/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 "Budowa sieci energetycznej: linii napowietrzno-kablowej oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl, ul. Kościelna" wraz z zakupem i montażem lamp solarnych"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321551

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPK.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 77473,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn: „Budowa elektroenergetycznej sieci napowietrzno-kablowej niskiego napięcia 0,4 kV - oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl ul. Kościelna” wraz z zakupem i montażem lamp solarnych”. UWAGA: Rozpoczęcie budowy może nastąpić po uzyskaniu skutecznego zgłoszenia robót budowlanych (zgłoszenie zostało złożone w dniu 30.06.2026r.) 2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie łącznie następujących zadań: 1) Wykonanie budowy elektroenergetycznej sieci napowietrzno-kablowej niskiego napięcia 0,4 kV- oświetlenia drogowego w miejscowości Turośl, ul. Kościelna.
2) Zakup i montaż 3 sztuk lamp solarnych na budynkach świetlic wiejskich w miejscowościch: Krusza, Charubin, Cieciory; o Mocy min. 30W, Panel PV min.65W, Akumulator min 60A, w miejscach wskazanych prze Zamawiającego. 3. Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81180,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 81180,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSBUD Sylwia Olszewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8631622057

7.3.3) Ulica: Bielna 6g

7.3.4) Miejscowość: Łomża, Giełczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81180,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane