Remont boiska do siatkówki w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393198
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 14:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1eb2d830-6d6d-477d-ba4c-d9f70545c40e
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393198 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska do siatkówki w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/296645/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont boiska do siatkówki w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eb2d830-6d6d-477d-ba4c-d9f70545c40e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012769/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Remont boiska do siatkówki w Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286355
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 49/WZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 308265,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont boiska do siatkówki znajdującego się przy Szkole Podstawowej nr 310 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie. Celem realizacji zadania jest przywrócenie pełnej funkcjonalności obiektu, poprawa bezpieczeństwa użytkowników, odtworzenie parametrów technicznych i użytkowych nawierzchni sportowej, poprawa odwodnienia oraz trwałości konstrukcji boiska, a także poprawa estetyki i komfortu użytkowników obiektu. Po zakończeniu prac obiekt będzie nadal pełnił funkcję ogólnodostępnego boiska sportowego przeznaczonego do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych.
2) Informacje ogólne:
Boisko do siatkówki zlokalizowane jest przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie, na działkach nr 9/1, 9/2 oraz 9/3 obrębu 11018. Teren jest ogrodzony a wejście główne znajduje się od ul. Dereniowej.
3) Zakres zamówienia
Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe:
• zabezpieczenie terenu robót,
• wykonanie robót pomiarowych,
• rozbiórka istniejącej nawierzchni syntetycznej poliuretanowej,
• rozbiórka nawierzchni z granulatu gumowego i kruszywa kwarcowego połączonych lepiszczem poliuretanowym,
• rozbiórka istniejącej podbudowy z kruszywa,
• rozbiórka obrzeży betonowych trawnikowych o wym. 8,0 x 30,0 cm,
• rozbiórka nawierzchni z kostki brukowej wraz z podbudową,
• usunięcie pozostałości systemów korzeniowych,
• wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórki.
Roboty ziemne i konstrukcyjne:
• przygotowanie oraz profilowanie podłoża,
• wykonanie zabezpieczenia z geowłókniny filtracyjnej F200,
• wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr. 10 cm (po zagęszczeniu),
• wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego: warstwa dolna 15 cm, warstwa górna z miału kamiennego 5 cm,
• wykonanie obrzeży betonowych 8,0 x 30,0 cm na ławie betonowej,
• wykonanie spadków nawierzchni ok. 0,5%,
• reprofilacja terenu przyległego,
• zabezpieczenie skarp geokratą wraz z humusowaniem i obsianiem trawą,
• reprofilacja i odtworzenie nawierzchni z kostki brukowej wzdłuż boiska.
Wykonanie nawierzchni sportowej:
• wykonanie elastycznej warstwy podkładowej ET o gr. 3,5 cm,
• wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej o gr. 16 mm (8+8 mm),
• wykonanie oznakowania boiska do siatkówki.
Wyposażenie sportowe:
• wykonanie fundamentów pod tuleje słupków,
• montaż tulei i słupków do siatkówki,
• dostawa i montaż siatki,
• montaż osłon słupków.
Roboty końcowe:
• uporządkowanie terenu po zakończeniu prac,
• wykonanie prób i odbiorów technicznych,
• przekazanie dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, opis przedmiotu zamówienia, opis techniczny, przedmiar robót oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 368000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 368000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IKB Grzegorz Chudek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342406179
7.3.3) Ulica: Kwiatowa 8
7.3.4) Miejscowość: Rybie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-090
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 368000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |