Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych na działkach nr 39, 60, 1646 oraz 1675 w obrębie Stubno
Gmina Stubno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393264
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393264/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 14:51
- Lokalizacja
- Stubno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5382ef9-4aad-4cd9-a7ed-c5c5ecfec694
- Identyfikator
- 7952306276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-14
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00393264 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych na działkach nr 39, 60, 1646 oraz 1675 w obrębie Stubno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stubno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900335
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stubno
1.5.2.) Miejscowość: Stubno
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-723
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 167354003
1.5.8.) Numer faksu: ug@stubno.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@stubno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stubno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a5382ef9-4aad-4cd9-a7ed-c5c5ecfec6941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych na działkach nr 39, 60, 1646 oraz 1675 w obrębie Stubno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5382ef9-4aad-4cd9-a7ed-c5c5ecfec694
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393264
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052041/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych w obrębie Stubno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322603
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia: „Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych na działkach nr 39, 60, 1646 oraz 1675 w obrębie Stubno”
Kody Wspólnego Słownika Zamówień:
45000000-7 Roboty budowlane
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
W ramach zamówienia w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych planuje się wykonanie:
1) na działkach nr 39, 60, 1646 ob. Stubno w km od 0+000 do 0+532 następujące roboty:
profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie na szerokości 4,6 m oraz długości 532 m – 2 447,20 m2;
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o grubości warstwy dolnej po zagęszczeniu 25 cm poprzez mechaniczne rozłożenie pasem szerokości 4,0 m i długości 532 m – 2 128 m2;
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o grubości warstwy górnej po zagęszczeniu 10 cm poprzez mechaniczne rozłożenie pasem szerokości 4,0 m i długości 532 m – 2 128 m2;
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o grubości warstwy po zagęszczeniu 25 cm (uzupełnienie poboczy) poprzez rozłożenie na długości 532 m i szerokości 0,3 m po obu stronach jezdni – 319,20 m2,
2) na działce nr 1670 ob. Stubno w km od 0+270 do 0+410 następujące roboty:
profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane mechanicznie na szerokości 4,6 m oraz długości 140 m – 644 m2;
wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem 35 kg/m2 o grubości warstwy po zagęszczeniu 30 cm, z gruntofrezarką, o szerokości 4,0 m i długości 140 m – 560 m2,
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o grubości warstwy górnej po zagęszczeniu 15 cm poprzez mechaniczne rozłożenie pasem szerokości 4,0 m i długości 140 m – 560 m2;
wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych o grubości warstwy po zagęszczeniu 20 cm (uzupełnienie poboczy) poprzez rozłożenie na długości 140 m i szerokości 0,3 m po obu stronach jezdni – 84 m2.
Szczegółowy zakres robót został przedstawiony w przedmiarach robót, planie sytuacyjnym oraz STWiORB, stanowiących załącznik do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234825,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 454066,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234825,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Transportowo-Drogowy Jolanta Oleksów
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7951963753
7.3.3) Ulica: Jasińskiego
7.3.4) Miejscowość: Przemyśl
7.3.5) Kod pocztowy: 37-700
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 234825,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |