Świadczenie usługi dowozu dzieci niepełnosprawnych do szkół, przedszkoli i placówek od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. (pełna nazwa w dokumentacji)
Gmina Świerklany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00393396
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2026-08-15 19:59
- Lokalizacja
- Świerklany, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6421018555
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-15
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
6 przyznanych
SZYMIK TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarklowice, PL
91 770,84 PLNSZYMIK TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarklowice, PL
68 129,64 PLNSZYMIK TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarklowice, PL
49 001,76 PLNSZYMIK TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMarklowice, PL
76 726,44 PLNDARTOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRacibórz, PL
61 037,28 PLNMARIUSZ KUŚMIREKŻory, PL
59 103 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.